Najčastejšíe otázky

1. Čo je Cylex ?

S.C. CYLEX Technológia Informácije S.N.C. je registrovaná v Rumunsku a riadi on-line katalógy firiem pod značku CYLEX.

Registrácia v našich katalógov spoločnosti je zadarmo a prezentačné stránky CYLEX sa nachádzaju zvyčajne v prvých desať výsledkov.

CYLEX vytvoril katalógov firiem aj v iných krajinách. Naše katalógy ponúkajú užívateľom možnosť hodnotiť spoločnosti, napísať svoju mienku o svojich produktoch a službách. Ako napríklad, Južná Afrika, Španielsko, Kanada, Austrália, Maďarsko, Francúzsko, Taliansko , a USA.

Jedná sa o katalógy firiem vo forme sociálnych portálov. Užívatelia môžu hodnotiť produkty a služby spoločnosti registrované v katalógoch firiem. Registrované firmy majú môžnosť vydávať zdarma videá, obrázky, články, novinky, produkty a ponuky partnerstva.

2. Ako môžem pridať svoju spoločnosť v katalógu CYLEX, zdarma?

Či už má vaša spoločnosť svoje webové stránky, alebo nie dávame vám prezentačné stránky na internete zadarmo. Stačí ísť na Registrácia- Registrovať spoločnosť z hlavnej stránke page https://www.cylex.sk

3. Ako môžem aktualizovať môje údaje v Katalógu spoločnosti CYLEX?

Existujú dva spôsoby, ako vaše firemné údaje môžu byť modifikované v našom katalógu spoločnosti. Ak ešte nemáte heslo, prosíme vyberte jednu po kliknutí na odkaz Zmeniť profil z vášej prezentačnej stránky. Ak ste práve zvolily heslo, vykonané zmeny budú najprv overené našimi zamestnancami a heslo potom bude aktivovaný.

Ak už máte identifikačný kód ID v CYLEX-Rumunsko a heslo aktívny, prosím použite voľbu Prístup Firiem na ľubovoľnej stránke https://www.cylex.sk alebo odkaz Zmeniť profil na stránke vašej prezentácie. Po prihlásení vášho konta, môžete aktualizovať a prispôsobiť udaje priamo on-line bez toho, aby ste čakali na schválenie zamestnancov CYLEX. Môžete tiež kedykoľvek, poslať nám e-mail so zmenami, ktoré chcete urobiť na info@cylex.sk

4. Prečo sú tak rozdielne výpisy medzi spoločnostou s prezentáciou stránky kompletnú a jedna bez dát a informácií?

V CYLEX, všetky firmy majú na stránku popis spoločnosti príležitosť predstaviť sa v detaile a konkrétne špecifikovať informácie o svojich produktoch a službách, operácia programu, pridať logo a objaví sa v rumunčine a angličtine. Čím je podrobnejšia prezentácia (popis spoločnosti a zoznam kľúčových slov) sú lepší a početné výsledky vyhľadávania vo kátalogu spoločnosti CYLEX a ďalšie vyhľadávače, ako je Google.

5. Maťe dajaký digitálny itinerár ktorý môžem použiť zdarma?

Áno, z pomocou digitálnej mapy môžete požiadať zobrazenie trasy z adresy na inú adresu.

6. Ako môžem opraviť na mapy, geografickú polohu mojej spoločnosti?

Na vašej prezentačnej stránke, pomocou tlačidlom Zmena alebo Príhlasenie, môžete upraviť miesto na mape. Pretiahnite červenú značku na správne miesto a ušetrite.

7. Prečo je referenčná šípka umiestnená zle?

Priamy odkaz medzi mapou a adresou je vytvorená automatickym programom. A preto je možné že podobnosť názvov niektorých ulíc alebo chýbajúce ulice na mape, a ďalšia podobná ulíca je uvedená namiesto požadovanej ulice. Z tohto dôvodu sa ospravedlňujeme za nepohodlie.

8. Prečo sa náchadzam v katalógu spoločnosti CYLEX bez toho aby som sa zapísal dakedý?

CYLEX neustále kontroluje spoločnosť na internete záznamy z verejných zdrojov, ktoré su uložené v našej vyhľadávací systém podľa určitých kritérií a tým aj následne zobrazené ako výsledky vyhľadávania. Z hľadiska funkcií, náš katalóg sa výrazne nelíši od iných vyhľadávačov, ako je Google, ktorý tiež zhromažďuje údaje a uvádza ich v svojich stránkach odkazy. V CYLEX, okrem výpisov automaticky generované sú záznamy urobené ručné o zástupcovia spoločností z Prihlásiť spoločnosť

9. Ako sa môžem prihlásiť alebo odhlásiť z newsletteru?

Môžete sa odhlásiť z newsletteru prístupiť odkaz Odhlásiť sa na konci tohto newsletteru. Ak to nefunguje ,prosím, pošlite nám e-mail na info@cylex.sk

10. Prečo nie sú moje aktualizácie on-line?

Z Pri používaní tlačidlom Zmena na vašej prezentačnej stránke máte možnosť požiadať aby stránka prezentácie vašej firmy bola upravená vyplnením formulára. Aktualizované údaje budú kontrolované jedným z našich zamestnancov pred publikovaním on-line. Ak zmeny nie sú on-line, schvaľovací proces nebol doteraz ukončený.

12. Ako sa môžem vymazať z katalógu spoločnosti CYLEX?

Ak si neželáte, aby vaša spoločnosť bola prítomná v našej database lebo napríklad jedna z jej pobočky už neexistuje, kontaktujte nás e-mailom na info@cylex.sk. Prezentačná stránka vašej spoločnosti bude úplne vymazaná z našej database. Proces odstraňovania môžu vykonávať iba zamestnanci, CYLEX.

13. Ako môže moja firma byť ľahšie nájdena na internete?

Vyplňte prezentáciu firmy a okrem popisu vložiť toľko relevantné kľúčové slová, ako je to možné, čo zodpovedá odbore podnikania vašej spoločnosti. Čím viac kľúčových slov môžete vložiť do svojej prezentácie stránku firmy, čím viac hľadaných hity dostanete v našej databáze a vo vyhľadávačoch ako je Google alebo Yahoo. Neskôr, ak chcete pridať ďalšie kľúčové slová, kliknite na odkaz Príhlasenie alebo vyplniť formulár pre prvú aktualizáciu dát kliknutím na tlačidlo  Zmena.

14. Prečo su potrebné kľúčové slová?

Kľúčové slová sú produkty, služby, značky, ktoré užívatelia internetu hľadajú. Je veľmi dôležité, aby spoločnosti mali viac relevantných kľúčových slov. Čím zoznam kľúčovich frázy je dlhší, tým spoločnosť sa objaví častejšie pri vyhľadávaní. Napríklad, ak vaša spoločnosť je hotel, kľúčové výrazy by mohly byť: hotel, izby, ubytovanie, izba so sprchou, izba s WiFi, 3-hviezdičkové reštaurácii, nocľah s raňajkami, cestovný ruch, bazén, jednoposteľová izba, dvojlôžková izba, atď ., v závislosti na službách, ktoré ponúkajú.

15. Ako môžem získať heslo pre svoju spoločnosť registrovaná v katalógu firiem CYLEX?

Ak chcete aktualizovať údaje o vašej spoločnosti kliknite na tlačidlo Príhlasenie a vykonať zmeny priamo on-line, budete potrebovať Ičo CYLEX a heslo. Ak nemáte heslo alebo ste ho zabudli, môžete požiadať o jednu zaslaním e-mailu na info@cylex.sk

16. Môžem pridať pobočky svojej spoločnosti v katalógu firiem CYLEX?

Ak vaša firma má zastúpenie v niekoľkých miestach, potom môžete vstúpiť do našej databázy každý odbor, obchod, stanice alebo dielne, ktoré prebieha rovnakým spôsobom ako v prípade normálneho Prihlásenie do spoločnosti.

17. Ako môže moja firma mať prednosť v zozname výsledkov vyhľadávania?

Poradie firiem na stránkach s výsledkami vyhľadávania sú určené podľa kľúčového slova relevantnosti.Avšak, prvé výsledky sú vždy tie spoločnosti so špeciálnymi ponukami ktoré zodpovedajú zadaným kritériám, , ako aj podniky s vysokým ratingom na základe užívateľských názorov.

18. Aký druh služieb zdarma mi ponuká katalóg firiem CYLEX?

Na vašej prezentácie stránke s pomocou odkazu Zmena alebo Prihlásenie môžete publikovať ponúk, články, správy, vytvárať produkty a služby katalóg, nahrať video prezentácie, atď, všetky tieto služby sú optimalizované pre vyhľadávanie Google.

19. Ako sa môžem stať členom spoločenstva CYLEX?

Len musíte urobiť rýchle Registrácia ako člen CYLEX spoločenstva, a postupujte podľa pokynov.

20. Aké sú výhody ponúkané členských komunity CYLEX?

Ako člen CYLEX maš právo písať svoje názory a pripomienky ktoré sa objaví hned on-line bez toho aby zamestnanec CYLEX prečítal a rozhodnúl, či vaša správa bude vydaná, alebo nie. Okrem toho môžete si urobiť nových priateľov, zúčastňovať sa v súťaži názorov, odosielať a prijímať e-maily, prispôsobiť svoj profil s fotografiou a ďalšie informácie, ktoré považujeťe za vhodné.

21. Ako môžem zmeniť svoj člensky profil z CYLEX komunity?

Stačí kliknúť na Prihlásenie a potom zvoľte voľbu Zmena.

22. Ktorí sú považovaní za "Pozvaní priatelia"?

Pozvaní priatelia sú považovaní tvoj starí priatelia ktorý ste pozvali z vašej stránky CYLEX a ktorí klikli na Prijímam pozvanie priamo z vašho e-mailu, bez registrácie a použitie Pridať priateľa. Byť prihlásený k svojej stránky CYLEX, použi Vyhľadať priateľov z tvojej stránky e-mail Yahoo, Hotmail, Live alebo Google Mail pozvať čo najviac priateľov.

23. Ako je možné, že všetko je zadarmo v katalógu spoločnosti CYLEX?

Všetky naše príjmy prichádzajú zo spolupráce s Google, konkrétnejšie z reklám Google prítomné na naše webovéj stránke; tak môžeme ponúknuť kvalitné služby spoločnosti pôsobiace v katálogu spoločnosti CYLEX.

24. Vždy sa snažíme vyvíjať. Naším cieľom je neustále zlepšovať naše služby?

CYLEX má viac ako desať rokov skúseností na trhu. Dôvodom pre jeho dlhovekosť je záujem aj naďalej uspokojovať potreby svojich zákazníkov.