Recenzie na MIZA Autopoťahy s.r.o.

Recenzie

, 27 júna 2024

Dobrý deň, aj ja som naletela tejto firme, že vraj autopoťahy na mieru . Potrebovala som iba poťah na sedadlo vodiča , ten mi sice došiel , ale bez opierky na ruku. Ten mi po mojiom telefonáte poslali , ale určite nie sú šité na mieru a na daný typ auta. Čudujem sa , že sú s nimi tak dlho problémy a oni si fungujú veselo ďalej a klamú a zdierajú ľudí. Snáď sa už poučím a budem čitať recenzie firiem od ktorých niečo chcem .
Nahlásiť recenziu

, pred viac ako 2 rokmi

Najhovadskejsia firma na potahy . POTAHY nesedia, farba úplne iná, robia sa ocka , kvalita na bode mrazu a vraj to mam zabaliť a poslať naspäť a nebudem mat ani ausus potahy ani peniaze. VARUJEM VSETKYCH PRED OBJEDNAVKOU OD TEJTO ! MAXIMALNE NEFEROVEJ FIRMY. VRAJ POZNAJU AUTA A STRIHY ! ! ! ! ! ! ! , A BUDEM TU PISAT KAZDY MOZNY CAS ABY SOM VAROVAL POTENCIONALNYCH ZAUJEMCOV O TEJTO NESERIOZNEJ FIRME . KAROL
Nahlásiť recenziu

, pred viac ako 3 rokmi

Dobrý deň, chcem sa opýtať na firmu mizu s.r.o. Predávajú poťahy. Ja som objednala poťahy sú na poste nakoľko to nechcem prebrať keď som si prečítala recenzie až po objednávke. Mám to prevziať a vymáhať peniaze alebo to nemám preberať? Ďakujem veľmi pekne za odpovede
Nahlásiť recenziu

Tiež som sa napálil firmou MIZA s Rymavskéj Soboty,objednal som si poťahy na os.auto,prišli za 8 dní miesto slubovaných 14 dní to ma potešilo len do chvíle keď som ich rozbalil,farba sedela ale tá kvalitná láka čo slubovali je proste aušus ževraj doživotná to asi malý pravdu lebo ma skoro trafilo,nehovoriac že mali byť vyrobené na značku a rok výroby auta čo nebola pravda bolí to nejaké unyverzálne za pár eúr a nie čo som zaplatil ja za je cca 189€ aj s poštovným,zbiedou som ich namontoval ako tak pasovali ale boli tam otvorí naviše,volal som im že ich chcem vrátiť do 14 dní sa zo zákona dá,neni problém povedali že ich musím poslať späť a budú mi vrátené peniaze čo so aj chcel urobyť ale dcéra našla vašu stánku recenzií na MIZU prečítal som si vštky a musel som si priznať že som bezmocný niečo viriešiť s tou firmou a poťahy si ponechám inak by som nemal ani poťahy a ani peniaze,ospravedlňujem sa za pravopis som dôchodca a zo školy je už veľmi dlho aby som si pamätal ten pravopis

Dobrý deň ,prevzali ste ich nakoniec ? Ja som zrušila objednávku ,že to neprevezmem a vyhrážali sa mi že to budú odomna vymáhať a pod ...plánujem to neprevzat proste,našťastie som nič neplatila .


, pred viac ako 3 rokmi

Bohužel u dodaných potahů je všechno špatně. Dodání jiné barvy a vzoru bych přežila, i když právě kvůli konkrétnímu vzoru a barvě jsem si je objednala právě u nich, ale nechtělo se mi to reklamovat. Jenže vzápětí jsem zjistila, že objednávka je nekompletní. Říkala jsem si fajn, nafotím, zvážím jednotlivé potahy, váha zásilky je daná a z toho se snadno zjistí, že opravdu jedny potahy navíc prostě chybí. Totální rozčarování přišlo, když jsme potahy začali navlékat. Přestože šlo o potahy na míru, ani jeden potah neseděl, gumičky byly slabé a úzké, špatně prošité, i bez velkého tahu okamžitě praskaly. Loketní opěrku jsem si tak mohla dát maximálně do vitríny, protože ta nejenže neseděla tvarem, ale byla i malá. Opěrky hlavy a potahy sedáků to byl totální výsměch, spodní část nebyla vůbec tvarovaná, takže když se upevnila, vytvořilo to obrácenou „nařasazenou sukni“. Opravdu mi vadí přístup téhle podivné firmy a zlobím se, že jsem se nechala nalákat a vůbec jsem si neprověřila recenze. Nebyla bych o našetřených 7 tisíc lehčí a neměla vztek na to jak hloupě jsem nalítla. Na reklamaci, ani další výzvy nereagují, naprostá ignorace.
Nahlásiť recenziu

, pred viac ako 4 rokmi

POZOR NA KLAMÁROV A PODVODNÍKOV MIZA S.R.O AUTOPOŤAHY!!!!!!!! Súhlasím s týmito ľuďmi ktorý boli tak isto oklamany ako my!!!! Prišli sme o nemalé peniaze, žiaľ tiež sme si prečítali recenzie už po objednávke.Boli sme sklamaný čo to nám poslali vôbec to nepasovalo na auto, iná farba všeliak ušité no proste katastrofa, hneď sme ich kontaktovali no žiaľ nás už zablokovali a neodpovedali už ani na emaily!!Tak sme sa vybrali na adresu našli sme to vďaka kurierovy ktorý akurát zase odvazal iné poťahy povedal že sú na 1.poschodi za reštauráciou.Tam sidlia na čierno, no nemajú tam ani len názov ani nič!!Sú to podvodníci,rozhodli sme sa obrátiť na daňovú kontrolu a Markízu a podali sme na nich trestné oznámenie!!!!Takto to ďalej nemôže ísť!
Nahlásiť recenziu

Aj ja som bola oklamana,tovar som vrátila na druhý deň,ale na peniaze asi čakám márne….Vám sa podarilo peniaze od nich dostať?

Dobrý deň áno podarilo sa nám ,ale musíme sme ísť osobne za nimi ináč by s toho nebolo nič,ľutujem tých ľudí ktorým nevrátili peniaze,my sme osobné doniesli poťahy k ním do Rimavskej Soboty a oni nám poslali peniaze na účet pred nami a na druhý deň peniažky chvála Bohu došli.Ludia už neobjednavajte dávajte si pozor a varujte ostatných.

Dobrý deň,riešim ten istý problém,telefón zablokovali,na mail neodpisuju,sú v tej poschodovej budove za reštauráciou Omega?

Tiež som naletela tejto firme!!! To sa naozaj s tým nedá nič urobiť???AK existuje nejaká skupina ľudí, ktorí podali alebo chcú podať trestné oznámenie alebo podnet na SOI pridám sa.

Objednal som si autopotahy na HONDU CIVIC 5m.sedan,ktoré mi boli zaslané zlé,iného vzoru a nedali sa ani natiahnut v hodnote 184.99.e.Vrátil som doporučene zaslanim 6.10.2022 poťahy a odstupenie od zmluvy s vratenim peňazí 184.99.e..Do teraz mi peniaze neboli zaslané.Ked,že je to väčšia suma budem to riešit prostrednictvom SOI,televizii,medii,pokial mi v kratkej dobe nebudú vrátene peniaze!!!!!!!!

Ešteže som si prečítala tieto recenzie!!! Ihneď sa mi ozvali po vyplnení formulára ...ponúkli mi 119,€ cenu za ušitie poťahu na mieru.. zdalo sa mi to drahé...telefonujúci dookola opakoval, či mám ešte nejaké otázky, keď som skonštatovala, že je to drahé...žiadne vyjadrenie k mojej pripomienke...robila som na odbytových oddeleniach veľkých firiem, takže správne odbytové praktiky poznám veľmi dobre...hneď som prečítala recenzie a je mi to jasné, že u nich netreba objednávať....ach jaj...vitajte na SK

Tiez som naletel. Vypadalo to fajn. Polka potahov na auto nesedela. Chcel som to prerobit upravit tak ma zablokovali. Na SOI som pisal aj volal a zial pokial tam nepojdeme osobne im dat na drzku a peniaze si vyziadat na mieste tak nepochodime. Po nejakom obdobi zlikviduju firmu a zalozia novu a urady su na nich kratke. Tu pomoze len sud alebo sikovny silaci ;)

Aj ja som im naletel. Hned ako som rozbalil balik som ho vratil späť čiže odstúpil som od kúpnej zmluvy uzavretej na diaľku. Počkal som dva týždne a peniaze nikde. Dovolať sa tam nedalo lebo zablokovali moje telef. čísla. Na emale nereagovali jedine čo poslali sms, že tovar objednaný na mieru sa neda vrátiť. Rozhodol som sa to riešiť právnou cestou. Podal som podnet n SOI a oznámenie na políciu a chvála bohu cca po 2 mesiacoch mi peniazevrátili. Prosím ignorujte túto podvodnícku firmu, ktorá predáva, že vraj poťahy na mieru. Ich tovar je úplny šmejd. Vam krým nevratili peniaze nevzdávajte sa a tvrdo bojujte za svoje práva.


, pred viac ako 4 rokmi

Dajte si pokoj s touto firmou poťahy iné ako som žiadal nekompletne doklad žiadny komunikácia zablokovaný telefón mail komunikácia ziadna
Nahlásiť recenziu

, pred viac ako 4 rokmi

Nejhorší firma co znám. Po dvou měsících jsem dostal zpět peníze. Skoro upozorňuji že skoro všechny. Až když jsem to začal řešit s policií. Takže potahy stáli přez 11000kč a poslali zpět asi 10600kč Jsou to zloději a lháři od nich ani pytel na brambory. Milan Chval
Nahlásiť recenziu

, pred viac ako 5 rokmi

Je to podvodnícká firma.Nekorekná,klamárska.Neodporúčam ludom,čo sa tam chcú zamestnat.Velmi zlý kolektív,bezcharakterní ludia tam pracujú.Je to klamárska firma,nevracajú peniaze.Pozor na firmu Miza.
Nahlásiť recenziu

, pred viac ako 5 rokmi

Neodporucam tuto firmu a ziadam podvedenych ludi aby sme sa spojili a podali trestne oznamenie. Nechce sa mi verit, ze takato firma este moze fungovat po tolkych rokoch zalozena cisto na podvodoch. Tak ako x ludi som naletel aj ja, nakolko som si recenzie precital az neskor. Po dodani tovaru a okamzitom sklamani, co mi to doslo. Cakam este do konca mesiaca, (t.j.do 30.4.2021)ci vratia peniaze a potom podavam trestne oznamenie.Kto sa chce pripojit nech ma kontaktuje 0905 400 138.
Nahlásiť recenziu

dobrý deň, akurát riešim rovnaký problém, žiaľ recenzie pozerám už až keď je problém na svete. Podarilo sa Vám s trestným oznámením pochodiť a dostať sa k peniazom?


, pred viac ako 10 rokmi

Hanba že také firmy ako Miza autopoťahy ešte stále ponúkajú svoj tovar.Bez hanby dvíhajú telefóny a robia objednávky ale s kupujúcim potom nekomunikujú a nevracajú peniaze za vrátený tovar. Sú to podvodníci.
Nahlásiť recenziu

POZOR NA FIRMU MIZA AUTOPOTAHY s.r.o. !!!!!!!!

, pred viac ako 11 rokmi

Firma Miza autopotahy je podvodnicka firma, klamu zakaznikov a nevracaju peniaze za vrateny tovar, nekomunikuju, dajte si ne nich velky pozor.
Nahlásiť recenziu

Miza autopotahy Kia je podvod!!!

, pred viac ako 11 rokmi

Dobry den! Udelal ten MIZA autopotahy me na Kia Carnival a je to absolutne spatne!Všechny křivky a šikmé,zakřivený!Stalo to moc penez ale doufal na kvalitu a ne vyslo to!Odporucuju tato firmu! Jsem taxikar z Ceskeho Brodu,Alexander Hagen
Nahlásiť recenziu

, pred viac ako 11 rokmi

Dobry den! Udelal ten MIZA autopotahy me na Kia Carnival a je to absolutne spatne!Všechny křivky a šikmé,zakřivený!Stalo to moc penez ale doufal na kvalitu a ne vyslo to! Jsem taxikar z Ceskeho Brodu,Alexander Hagen
Nahlásiť recenziu

Miza s.r.o.Prievidza

, pred viac ako 12 rokmi

Miza Autopoťahy s.r.o Neseriózna podvodnícka organizácia Vám zašle poťahy ktoré ste si neobjednal a kvalita aj Kaufland je lepší o100% poťah učňa 1 ročníka i poťahy hroznej kvality na reklamáciu neodpovedajú ani na email spoločnosť je neustále pokutovaná SOI Dajte si pozor na tuto podvodnícku spoločnosť!!! Nebojte sa podať trestné oznámenie Odstúpiť od zmluvy
Nahlásiť recenziu

Názor

, pred viac ako 13 rokmi

Katastrofa, varujem všetkých, ktorý chcú spolupracovať s touto firmou. Nevedia šiť a nevážia si zákazníkov.
Nahlásiť recenziu