Profil Kamila Veselá
| Recenzie | 1 |
Recenzie
Recenzia o MIZA Autopoťahy s.r.o., Rimavská Sobota
pred viac ako 3 rokmi
Bohužel u dodaných potahů je všechno špatně.
Dodání jiné barvy a vzoru bych přežila, i když právě kvůli konkrétnímu vzoru a barvě jsem si je objednala právě u nich, ale nechtělo se mi to reklamovat.
Jenže vzápětí jsem zjistila, že objednávka je nekompletní. Říkala jsem si fajn, nafotím, zvážím jednotlivé potahy, váha zásilky je daná a z toho se snadno zjistí, že opravdu jedny potahy navíc prostě chybí.
Totální rozčarování přišlo, když jsme potahy začali navlékat. Přestože šlo o potahy na míru, ani jeden potah neseděl, gumičky byly slabé a úzké, špatně prošité, i bez velkého tahu okamžitě praskaly. Loketní opěrku jsem si tak mohla dát maximálně do vitríny, protože ta nejenže neseděla tvarem, ale byla i malá.
Opěrky hlavy a potahy sedáků to byl totální výsměch, spodní část nebyla vůbec tvarovaná, takže když se upevnila, vytvořilo to obrácenou „nařasazenou sukni“.
Opravdu mi vadí přístup téhle podivné firmy a zlobím se, že jsem se nechala nalákat a vůbec jsem si neprověřila recenze. Nebyla bych o našetřených 7 tisíc lehčí a neměla vztek na to jak hloupě jsem nalítla.
Na reklamaci, ani další výzvy nereagují, naprostá ignorace.