Profil Karol
| Recenzie | 1 |
Recenzie
Recenzia o MIZA Autopoťahy s.r.o., Rimavská Sobota
pred viac ako 2 rokmi
Najhovadskejsia firma na potahy . POTAHY nesedia, farba úplne iná, robia sa ocka , kvalita na bode mrazu a vraj to mam zabaliť a poslať naspäť a nebudem mat ani ausus potahy ani peniaze. VARUJEM VSETKYCH PRED OBJEDNAVKOU OD TEJTO ! MAXIMALNE NEFEROVEJ FIRMY. VRAJ POZNAJU AUTA A STRIHY ! ! ! ! ! ! ! , A BUDEM TU PISAT KAZDY MOZNY CAS ABY SOM VAROVAL POTENCIONALNYCH ZAUJEMCOV O TEJTO NESERIOZNEJ FIRME .
KAROL