Recenzie na MIZA Autopoťahy s.r.o.
Recenzie
Andrea , 27 júna 2024
Liliana , pred viac ako 3 rokmi
Valéria , pred viac ako 4 rokmi
Dobrý deň áno podarilo sa nám ,ale musíme sme ísť osobne za nimi ináč by s toho nebolo nič,ľutujem tých ľudí ktorým nevrátili peniaze,my sme osobné doniesli poťahy k ním do Rimavskej Soboty a oni nám poslali peniaze na účet pred nami a na druhý deň peniažky chvála Bohu došli.Ludia už neobjednavajte dávajte si pozor a varujte ostatných.
Objednal som si autopotahy na HONDU CIVIC 5m.sedan,ktoré mi boli zaslané zlé,iného vzoru a nedali sa ani natiahnut v hodnote 184.99.e.Vrátil som doporučene zaslanim 6.10.2022 poťahy a odstupenie od zmluvy s vratenim peňazí 184.99.e..Do teraz mi peniaze neboli zaslané.Ked,že je to väčšia suma budem to riešit prostrednictvom SOI,televizii,medii,pokial mi v kratkej dobe nebudú vrátene peniaze!!!!!!!!
Ešteže som si prečítala tieto recenzie!!! Ihneď sa mi ozvali po vyplnení formulára ...ponúkli mi 119,€ cenu za ušitie poťahu na mieru.. zdalo sa mi to drahé...telefonujúci dookola opakoval, či mám ešte nejaké otázky, keď som skonštatovala, že je to drahé...žiadne vyjadrenie k mojej pripomienke...robila som na odbytových oddeleniach veľkých firiem, takže správne odbytové praktiky poznám veľmi dobre...hneď som prečítala recenzie a je mi to jasné, že u nich netreba objednávať....ach jaj...vitajte na SK
Tiez som naletel. Vypadalo to fajn. Polka potahov na auto nesedela. Chcel som to prerobit upravit tak ma zablokovali. Na SOI som pisal aj volal a zial pokial tam nepojdeme osobne im dat na drzku a peniaze si vyziadat na mieste tak nepochodime. Po nejakom obdobi zlikviduju firmu a zalozia novu a urady su na nich kratke. Tu pomoze len sud alebo sikovny silaci ;)
Aj ja som im naletel. Hned ako som rozbalil balik som ho vratil späť čiže odstúpil som od kúpnej zmluvy uzavretej na diaľku. Počkal som dva týždne a peniaze nikde. Dovolať sa tam nedalo lebo zablokovali moje telef. čísla. Na emale nereagovali jedine čo poslali sms, že tovar objednaný na mieru sa neda vrátiť. Rozhodol som sa to riešiť právnou cestou. Podal som podnet n SOI a oznámenie na políciu a chvála bohu cca po 2 mesiacoch mi peniazevrátili. Prosím ignorujte túto podvodnícku firmu, ktorá predáva, že vraj poťahy na mieru. Ich tovar je úplny šmejd. Vam krým nevratili peniaze nevzdávajte sa a tvrdo bojujte za svoje práva.
Jan , pred viac ako 4 rokmi
Milan Chval , pred viac ako 4 rokmi
Martin Juhasz , pred viac ako 5 rokmi
Peter , pred viac ako 5 rokmi
Marver Donscar Berinve , pred viac ako 10 rokmi
Cevid Nusvan Turus , pred viac ako 11 rokmi
Manas Tanles Rikkatno , pred viac ako 11 rokmi
Gelor Ombi Saon , pred viac ako 11 rokmi
Peter , pred viac ako 12 rokmi
Mirka Malá , pred viac ako 13 rokmi
Tiež som sa napálil firmou MIZA s Rymavskéj Soboty,objednal som si poťahy na os.auto,prišli za 8 dní miesto slubovaných 14 dní to ma potešilo len do chvíle keď som ich rozbalil,farba sedela ale tá kvalitná láka čo slubovali je proste aušus ževraj doživotná to asi malý pravdu lebo ma skoro trafilo,nehovoriac že mali byť vyrobené na značku a rok výroby auta čo nebola pravda bolí to nejaké unyverzálne za pár eúr a nie čo som zaplatil ja za je cca 189€ aj s poštovným,zbiedou som ich namontoval ako tak pasovali ale boli tam otvorí naviše,volal som im že ich chcem vrátiť do 14 dní sa zo zákona dá,neni problém povedali že ich musím poslať späť a budú mi vrátené peniaze čo so aj chcel urobyť ale dcéra našla vašu stánku recenzií na MIZU prečítal som si vštky a musel som si priznať že som bezmocný niečo viriešiť s tou firmou a poťahy si ponechám inak by som nemal ani poťahy a ani peniaze,ospravedlňujem sa za pravopis som dôchodca a zo školy je už veľmi dlho aby som si pamätal ten pravopis