ELKO EP SLOVAKIA s.r.o., Nitra

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Popis

Web stránka ELKO EP SLOVAKIA s.r.o. je

Spoločnosť ELKO EP, s.r.o. vyvíja svoje aktivity ako na domácom trhu, tak i v zahraničných krajinách. V tuzemsku dodáva svoje produkty už od roku 1996 prostredníctvom vybudovanej predejnej siete veľkoobchodných partnerov v oblasti elektro. Inštaláciu zbernicového systému "Inteligentnej a komfortnej elektroinštalácie INELS" zaisťuje pomocou certifikovaných "systémových partnerov", ktorí sú schopní zaistiť komplexné prevedenie elektroinštalcie od návrhu až po samotnú realizáciu a technickú podporu systému.
V exportných teritóriách spoločnosť spolupracuje od roku 1999 s distribútormi a "brandnamingovými" partnermi (produkty pod inou značkou). Akvizičné činnosti exportného teamu smerujú k získavaniu nových predajných teritórií nielen v Európe, ale po celom svete. Zahraničný predaj je dnes realizovaný do viac ako 50 krajín a tvorí necelé 3/4 obratu.
V susedných krajinách - Slovensko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a na východe tiež Rusko, spoločnosť pôsobí prostredníctvom svojich dcérskych spoločností.


Kľúčové slová:
Elektrotechnika, Osvetlenie, Elektronické Prístroje, Elektroinštalácia, Vykurovanie, Zásuvky, Vypínače, Napájacie Zdroje, Elektronické, Prúdové Chrániče, Stýkače, Časové Relé, Digitálny Termostat, Inteligentný Dom, Napäťové Relé, Predaj Elektronických Modulových Prístrojov, Prúdové Relé, Spínacie Hodiny, Stmievače, Bezdrôtové Ovládanie, Pamäťové Relé, Prúdový Chránič, Súmrakový Spínač, Termostat Kontrolný

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre ELKO EP SLOVAKIA s.r.o.!

Viete ELKO EP SLOVAKIA s.r.o.? Potom podeľte svoj názor.

Facebook