Elektromat Nitra

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Otváracie Hodiny

Hodiny sa môžu líšiť
stredast
7:15 – 16:30
štvrtokšt
7:15 – 16:30
piatokpi
7:15 – 16:30
sobotaso
8:00 – 12:00
nedeľaneZatvorené
pondelokpo
7:15 – 16:30
utorokut
7:15 – 16:30
Zatvorené.
Otvára v  10 h 55 min.
10 h 55 min

Popis

Web stránka Elektromat Nitra je

Sme firma pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1993. Zaoberáme sa Veľkoobchodnou činnosťou s elektroinštalačným materiálom, svietidlami, telekomunikačnou technikou aj doplnkovým sortimentom ako napríklad bleskozvody, náradie pre elektrikárov a kutilov.Ponúkame komplexné materiálové riešenie a free poradenstvo elektroinštalácie pre rodinné domy, bytové domy, priemyselné objekty aj občiansku vybavenosť.


Popis spoločnosti
Ďalej poskytujeme aj free poradenskú činnosť v oblasti elektroinštalácie a svietidiel. Všetky nami ponúkame produkty elektroinštalačného materiálu, svietidiel a náradie pre elektrikárov sú vyrábané v EU. Kladieme vysoký dôraz na kvalitu a bezpečnosť našich výrobkov.
Registrovaný partneri, školstvo, zdravotníctvo, štátna správa, montážne firmy, montážnici, stavebné firmy, maloobchodné predajne s elektroinštalačným materiálom majú u nás výrazné zľavy. Rozvoz tovaru v Nitre aj v rámci západného slovenska je zdarma.
Ponúkame vám stručný prehľad nášho sortimentu.
Kľúčové slová:
Káble, Elektroinštalačný Materiál, Spojovací Materiál, Alarmy, Batérie, Svetelné Zdroje, Zásuvky, Vypínače, Žiarovky, Senzory, Skrutkovače, Koaxiálne Káble, Bytové Termostaty, Flexošnúry, Káblové Bubny, Pohybové Čidlá, Elektrikárske Kliešte, Inbusové Kľúče, Objímky Žiaroviek, Telekomunikačný Materiál, Časové Spínače Ventilátorov, Baterkové Puzdrá, Krabice Plytké

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Elektromat Nitra!

Viete Elektromat Nitra? Potom podeľte svoj názor.

Facebook