Auto Diskont, Michalovce

aktualizované dňa 2. marca 2019 Yext PowerListings

Otváracie Hodiny

Tieto hodiny môžu byť ovplyvnené kvôli obmedzeniam koronavírusu vydaným vládou.
pondelokpo
9:00 – 21:00
utorokut
9:00 – 21:00
stredast
9:00 – 21:00
štvrtokšt
9:00 – 21:00
piatokpi**
9:00 – 21:00
Veľký piatok might affect these hours
sobotaso
9:00 – 21:00
nedeľane
9:00 – 21:00
Zatvorené.
Otvára v  4 h 43 min.
4 h 43 min

Popis

Auto Diskont je moderná a dynamická firma s tradíciou. Patrí medzi najväčších predajcov ojazdených áut na slovenskom trhu. Svojim zákazníkom ponúka automobily za najlepšie ceny na trhu. Zameriava sa na automobily v cene do 2 000 ?, aj keď sa v ponuke pravidelne objavujú aj drahšie autá.

Auto Diskont vám garantuje právnu záruku na pôvod zakúpeného automobilu a poradenstvo pri nákupe. Poskytuje tiež možnosť technickej prehliadky vybraného vozidla mechanikom, ktorého si k nám privediete.

Priamo v Auto Diskont tiež môžete uzavrieť leasingovú alebo úverovú zmluvu a tiež všetky potrebné poistenie. Príďte sa presvedčiť osobne!

Čaká vás rýchly a výhodný nákup vášho nového auta v atraktívnom prostredí niektorej z našich pobočiek. Možno vás prekvapí, ako ľahké a príjemné to môže byť. Chceme, aby nákup nového auta bol pre vás čo najpohodlnejší.

Neváhajte a využite našu širokú ponuku vozidiel. Zákazníkom sa snažíme vyjsť maximálne v ústrety, aby bol výber auta príjemnou a pohodlnou záležitosťou.

Tešíme sa na Vás!


Kľúčové slová:
Leasing, Osobné Automobily, Predaj Vozidiel, Osobné Autá, Autobazár, Predaj Áut, Auto, Jazdené Autá, Mercedes, Citroen, Ojazdené Automobily, Predaj Ojazdených Vozidiel, bazár automobilov, Protiúčet, VW, výmena autá, bazar automobilov, Mototechna, ojazdená vozidlá, auto na splátky, najlacnejšie vozidlá, 100 doživotná záruka na pôvod auta, SUV Offroad 4x4
Produkty
Škoda, Diesel, Combi, Malé autá, Rodinné autá, Zľavnené autá, SUV / Offroad / 4x4, Úžitkové
Služby
Predaj ojetých vozidiel, Výkup vozidiel, Financovanie, Vozidlá na protiúčet, 100 % doživotná záruka na pôvod auta, 6 mesiacov garancia na mechanický stav, Carlife garance
Kategórie
Predajca ojazdených vozidiel, Predajca vozidiel, Lízingová spoločnosť vozidiel
Značky
Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Citroën, Dacia, Daewoo, Dodge, DS, Ferrari, Fiat, Ford, Genesis, Honda, Hummer, Hyundai, Chevrolet, Chrysler, Infiniti, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, MINI, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Saab, Seat, Škoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota, Lada, Volvo, Volkswagen, ZAZ-Tavria

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Auto Diskont!

Viete Auto Diskont? Potom podeľte svoj názor.