VP architects s.r.o., Bratislava

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Popis

Sme architektonický ateliér založený v roku 2005. Neustále trvdo pracujeme na vybudovaní dobrého mena. Ponúkame vám bezplatnú konzultáciu a poradenstvo pri výbere pozemku a lokality.Vieme vám poradiť s celkovým umiestnením stavby na pozemku a natočením na svetové strany. Taktiež pomôžeme pri výbere vhodného typu domu.
Náš ateliér ponúka komplexnú projekčnú činnosť od architektonickej štúdie, cez stavebné povolenie až po realizačný projekt a autorský dozor a konzultácie počas výstavby. Spolupracujeme so skúsenými stavebnými firmami. Vieme taktiež pomôcť, alebo zorganizovať výberové konanie na stavebnú firmu.
Do nášho poľa pôsobnosti spadajú aj vizualizácie v profesionálnej prezentačnej kvalite a grafický/ produktový design.


Popis spoločnosti
Okrem prevažujúcich stavieb pre bývanie máme skúsenosti aj s urbanistickými štúdiami, administrarívnymi a kultúrnymi budovami, wellnessom a aquaparkami. Veľký dôraz kladieme na precíznosť a presnosť našej práce a taktiež na kvalitné vizuálne prevedenie a pútavý dizajn.Výhodou je, že pracujeme priamo v 3D virtuálnom prostredí, kde sa veľmi výrazne eleminujú chyby z nepozornosti, ktoré by mohli ovplyvniť kvalitu projektu a následne stavby. Vždy sa snažíme o to, aby bol náš zákazník maximálne spokojný. Keď pracujeme na projekte najprv začíname architektonickou štúdiou, ktorá sa mení dovtedy kým zákazník nie je spokojný. Až potom sa začína projektovať do detailov, aby sme sa vyhli veľkým zmenám tesne pred ukončovaním projektu.
Kľúčové slová:
Remeslá, Elektroinštalácie, Architekti, Dizajnéri, Priemyselné Stavby, Vykurovanie, Dizajn, Bytový Interiér, Architekt, Architektura, Projekty, Urbanizmus, Zdravotechnika, Architektúra Stavieb, Projekt, Rodinne Domy, Dizajn Obytných Stavieb, Plynofikácia, Komercné Stavby, Statika, Architektonicka Studia, Architektonicko, Design Architektutra, Predajní, Projekt Rodinneho Domu, Protipožiarne Zabezpečenie, Stavebné Riešenie, Tepelnotechnické Posúdenie, Výkaz Výmer

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre VP architects s.r.o.!

Viete VP architects s.r.o.? Potom podeľte svoj názor.