Vekra, Bratislava

15 Recenzie

Popis

Značka VEKRA existuje na českom trhu otvorových výplní už 25 rokov. Dnes je VEKRA vlajkovou značkou spoločnosti Window Holding a.s., ktorá vznikla 31. 12. 2009 právnou fúziou troch najvýznamnejších výrobcov otvorových výplní v ČR, a to VEKRA, OTHEM a TWW.


Kľúčové slová:
Okná, Plastové Okná, Hliníkové Okná, Drevené Okná

Recenzie

, 3. decembra 2018

Na byte sme väčšinou mali plastové okná s dvojskloma ale pred pár mesiacmi sme kupovali dom a myslím že voľba trojskla bola dobrá. Vyzerá to že izolácia je veľmi dobrá a sú dobré aj proti hluku. Termín založenia Vekra dodržala a robotníci ich založili dosť rýchlo. Snažil som sa byť doma ak by dačo bolo treba ale išlo to hladko takže u mňa dobré

, 13. novembra 2018

Ja som sa veru dlho rozhodoval či sa zase prikloním k plastu alebo skúsim pre zmenu drevohlíník a musím priznať že s druhou možnosťou som spokojný. Hoci si človek troška priplatí stale to stojí za to. Okná vyzerajú super, takže sme vymenili potom aj dvere za drevohliník nech to ladí. A na dome to vyzerá dobre

, 18. októbra 2018

Vekra mi dodala okná na začiatku minulého roku, nechal som si na zákazku urobiť eurookná zo smreku. S ich kvalitou, vzhľadom aj vlastnosťami som spokojný.

, 7. septembra 2018

U Vekry som mal jasno že pojdem rovno do plastu. Urobili mi výpočet aj na drevené okná, ale som presvedčený že plastové okná sú do bytu ideálne. Firma nám dodala to čo sme chceli a sme spokojní, okná máme zatiaľ len 2 roky ale sú bez problémov.

, 2. augusta 2018

Vekre som zveril zákazku na okná v roku 2015, včetne interiérových dverí a okien do pivnice. Zakázka na moj vkus prebehla hladko, síce som si počkal než všetko vyrobili, ale prišli v termíne, na ktorom sme se dohovorili. Všetko funguje do teraz. Za seba možem firmu doporučiť.

Ďalšie názory
Napíšte recenziu pre Vekra!

Viete Vekra? Potom podeľte svoj názor.