Vekra, Bratislava

6 Recenzie
Vekra
Pestovateľská 13
821 04 Bratislava
Banskobystrický Kraj
Web stránka:
Overený zoznam, aktualizované 3 mesiaci dozadu

Popis

Značka VEKRA existuje na českom trhu otvorových výplní už 25 rokov. Dnes je VEKRA vlajkovou značkou spoločnosti Window Holding a.s., ktorá vznikla 31. 12. 2009 právnou fúziou troch najvýznamnejších výrobcov otvorových výplní v ČR, a to VEKRA, OTHEM a TWW.


Kľúčové slová:
Okná, Plastové Okná, Hliníkové Okná, Drevené Okná
Pridajte obrázky

Recenzie

15. marca 2018

celkom spokojnosť

1. marca 2018

Skúsenosť s firmou Vekra mám dobrú. Okná sme u nich kupovali na základe toho že naše staré okná už hodne prefukovali. Cena za okná mohla byť nižšia, ale ohľadne funkčnosti sme s nimi spokojní.

8. februára 2018

U nás firma vekra všetko odviedla dobre, kupovali sme od nich okna do celého domu, a nakoľko som čakal že sa to všetko naraz nepodarí, protože okien máme veľa sa všetko podarilo na prvý krát, takže rád doporučím.

18. januára 2018

Nechal som si od Vekry urobiť drevené okná s vnútorným parapetom, za celkom dobrú cenu. Kvalitu ešte hodnotiť nemôžem, máme okná ešte len pol roka, ale fungovanie firmy bolo v pohode.

20. decembra 2017

V roku 2015 sme u nich kupovali hliníkové okná, a zatiaľ si nemáme na čo sťažovať, okná dobre tesní a nezahmlievajú sa, to bolo to hlavné čo sme chceli docieliť, takže sme spokojní.

Ďalšie názory
Napíšte recenziu pre Vekra!

Viete Vekra? Potom podeľte svoj názor.