Vekra, Bratislava

12 Recenzie
Vekra
Pestovateľská 13
821 04 Bratislava
Banskobystrický Kraj
Web stránka:

Popis

Značka VEKRA existuje na českom trhu otvorových výplní už 25 rokov. Dnes je VEKRA vlajkovou značkou spoločnosti Window Holding a.s., ktorá vznikla 31. 12. 2009 právnou fúziou troch najvýznamnejších výrobcov otvorových výplní v ČR, a to VEKRA, OTHEM a TWW.


Kľúčové slová:
Okná, Plastové Okná, Hliníkové Okná, Drevené Okná
Pridajte obrázky

Recenzie

, 7. septembra 2018

U Vekry som mal jasno že pojdem rovno do plastu. Urobili mi výpočet aj na drevené okná, ale som presvedčený že plastové okná sú do bytu ideálne. Firma nám dodala to čo sme chceli a sme spokojní, okná máme zatiaľ len 2 roky ale sú bez problémov.

, 2. augusta 2018

Vekre som zveril zákazku na okná v roku 2015, včetne interiérových dverí a okien do pivnice. Zakázka na moj vkus prebehla hladko, síce som si počkal než všetko vyrobili, ale prišli v termíne, na ktorom sme se dohovorili. Všetko funguje do teraz. Za seba možem firmu doporučiť.

, 29. júna 2018

Z niekoľkých ponúk sme uprednostnili ich hliníkové okná, ktoré nám dokázali dodať v parametroch aké sme potrebovali. Dodali nám ich na základe dodacej lehoty. Montáž som si potom obstaral sám so svojím známym remeslníkom. Okná sú podľa mojho názoru kvalitné.

, 8. júna 2018

Na pobočku Vekry som išiel už s ucelenou predstavou čo by okná mali splňovať, podľa toho čo som sa dočítal a čo som si nechal poradiť od priateľov. K mojej objednávke mi ešte pár vecí doporučili ohľadne kovania, potom už som len čakal až mi ich dovezú, okná sú dobré.

, 11. mája 2018

Osobnú skúsenosť s Vekrou mám ohľadne plastových vchodových dverí ktoré som u nich kupoval v minulom roku. Dvere sú dosť pevné, oproti starým dobre tesnia, aj keď sa s nimi trieska. Páčil sa mi aj pomer cena/kvalita.

Ďalšie názory
Napíšte recenziu pre Vekra!

Viete Vekra? Potom podeľte svoj názor.