Vekra, Bratislava

9 Recenzie
Vekra
Pestovateľská 13
821 04 Bratislava
Banskobystrický Kraj
Web stránka:
Overený zoznam, aktualizované viac ako 6 mesiaci dozadu

Popis

Značka VEKRA existuje na českom trhu otvorových výplní už 25 rokov. Dnes je VEKRA vlajkovou značkou spoločnosti Window Holding a.s., ktorá vznikla 31. 12. 2009 právnou fúziou troch najvýznamnejších výrobcov otvorových výplní v ČR, a to VEKRA, OTHEM a TWW.


Kľúčové slová:
Okná, Plastové Okná, Hliníkové Okná, Drevené Okná
Pridajte obrázky

Recenzie

, 8. júna 2018

Na pobočku Vekry som išiel už s ucelenou predstavou čo by okná mali splňovať, podľa toho čo som sa dočítal a čo som si nechal poradiť od priateľov. K mojej objednávke mi ešte pár vecí doporučili ohľadne kovania, potom už som len čakal až mi ich dovezú, okná sú dobré.

, 11. mája 2018

Osobnú skúsenosť s Vekrou mám ohľadne plastových vchodových dverí ktoré som u nich kupoval v minulom roku. Dvere sú dosť pevné, oproti starým dobre tesnia, aj keď sa s nimi trieska. Páčil sa mi aj pomer cena/kvalita.

, 6. apríla 2018

Dobrý deň, s firmou mám pozitívnu skúsenosť, kúpil som drevené okná z dubu, Vekra dodala a namontovala podľa dohodnutých podmienok, za tie 2 roky čo ich mám si nemám na čo sťažovať.

, 15. marca 2018

celkom spokojnosť

, 1. marca 2018

Skúsenosť s firmou Vekra mám dobrú. Okná sme u nich kupovali na základe toho že naše staré okná už hodne prefukovali. Cena za okná mohla byť nižšia, ale ohľadne funkčnosti sme s nimi spokojní.

Ďalšie názory
Napíšte recenziu pre Vekra!

Viete Vekra? Potom podeľte svoj názor.