ZS MONT s. r. o., Bardejov

Zavolajte ešte dnes

Otváracie Hodiny

stredast
7:30 – 16:00
štvrtokšt
7:30 – 16:00
piatokpi
7:30 – 16:00
sobotasoZatvorené
nedeľaneZatvorené
pondelokpo
7:30 – 16:00
utorokut
7:30 – 16:00
Zatvorené.
Otvára v  14 h 50 min.
14 h 50 min

Popis

Prevetrávané fasády: Odvetrané fasády predstavujú najvhodnejšie riešenie pre fasády, nakoľko umožňujú splniť architektonické a technické požiadavky architektov a investorov v každom klimatickom prostredí.
Vytvorenie odvetranej medzery medzi obkladom a stenou slúži na udržiavanie zdravej klímy v budove.

Strešné centrum: Ponúkame predaj a komplexné realizácie strešných plášťov, konštrukcie krovov, výrobu a montáž strešných lemovaní na mieru a komplexnú dodávku a montáž odkvapových systémov striech všetkého druhu.

Komíny: Výroba, dodávka a montáž nerezových jednoplášťových, dvojplášťových komínov na mieru. Frézovanie komínov, vložkovanie komínov, odborné poradenstvo.

Vzduchotechnika - klimatizácie: Komplexné riešenie odsávania prívodu vzduchu a klimatizácie bytových, nebytových priestorov, stolárskych výrobných dielní a odsávanie z atypických výrobných technológií.


Kľúčové slová:
Vzduchotechnika, Fasády, Komínové Systémy, Prevetrávané Fasády, Strechy na Kľúč
Kategórie
Dodávateľ komínov
Značky
BRAMAC, TONDACH, ELEMENT, MULTI VAC, SCHIEDEL, LINDAB, KJG, EURONIT, PARKLEX, RHEINZINK, ROVA, VELUX, FAKRO, ROTO, SIKA, ROCKWOOL, VMZINC, PREFA, DAIKIN, KEBEK, TOSHIBA, LG, JAF HOLZ, SYSTEMAIR, TRESPA, FATRA IZOLFA, EBM, DINAK, CETRIS, CEMBRIT, AGROB BUCHTAL, TIMBERMAX

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre ZS MONT s. r. o.!

Viete ZS MONT s. r. o.? Potom podeľte svoj názor.