Vk Slovakia S.r.o. Bardejov

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Popis

Web stránka Vk Slovakia S.r.o. Bardejov je

Spoločnosť VK SLOVAKIA s.r.o. vznikla v roku 2006, má 4 pobočky, ktoré sú v Giraltovciach, v Tarnove a dve sú v Bardejove. Firma zamestnáva 45 zamestnancov, no aj napriek ich nízkemu počtu získala významné postavenie na trhu so stavebným materiálom v Prešovskom kraji. Jej cieľom je rozšíriť svoje pôsobenie za hranice Prešovského kraja.


Popis spoločnosti
Firma ponúka široký sortiment kvalitného a cenovo výhodného stavebného materiálu. V ponuke má komplexný materiál pre dom, byt, ale aj pre záhradu, v podobe záhradného centra, kde ponúka okrasné dreviny a rastliny. Zákazník v každom predajnom mieste nájde odborne vzdelaných zamestnancov, ktorý mu ochotne poradia, poskytnú technické poradenstvo, prípadne vypracujú cenovú ponuku na požadovaný materiál. Samozrejmosťou možnosť platby kartou. Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Prešove, oddiel: Sro, vložka číslo: 16913/P.
Kľúčové slová:
Stavebný Materiál, Žalúzie, Dlažby, Stavebná Chémia, Ploty, Strešné Okná, Tepelné Izolácie, Strechy Krytiny, Komínové Systémy, Izolacný Materiál, Oplotenie, Hnojivá Chémia, Dverí, Kominárske Služby, Kominári, Tehly Výroba, Tvárnice Výroba

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Vk Slovakia S.r.o. Bardejov!

Viete Vk Slovakia S.r.o. Bardejov? Potom podeľte svoj názor.

Stiahnuť

Cenník - Hnojiva
Cenník - Hnojiva
PDF od 11. 11. 2011 - 368 KB
Stiahnuť súbor