Anavek Spol. S R.o., Bardejov

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Popis

Web stránka Anavek Spol. S R.o. je

Firma ANAVEK spol. s r. o. bola založená v júni 1993 v jednom z historicky najpríťažlivejších miest Slovenska v Bardejove. Spoločnosť bola od prvopočiatkov orientovaná na predaj stavebných výrobkov, najmä na komodity, ktoré v tom čase chýbali na slovenskom trhu.
Ako jedna z prvých na Slovensku začala s predajom a montážou sadrokartónovych prvkov. Prelomovým rokom sa javí rok 1994 kedy spoločnosť Anavek nadviazala spoluprácu s fy. FAKRO a začala s dovozom strešných okien tejto značky na Slovensko. Začala sa budovať sieť obchodných partnerov v jednotlivých regiónoch Slovenska.
Pribúdajú ďalšie komodity ako strešné fólie a podkrovné schody a iné prvky ptrebné pre výstavbu strechy a podkrovia. V roku 1998 sa otvorila pobočka spoločnosti v Bratislave so zásobovacím skladom. Zlepšovanie služieb, vytváranie najlepších obchodných podmienok pre partnerov, osveta v oblasti nových technológií a výrobkov boli vždy hlavnou prioritou spoločnosti. No aj naše začiatky neboli ľahké.


Kľúčové slová:
Stavebniny, Okná, Izolačné Materiály, Svetlíky, Strešné Fólie, Umelé Trávniky, Komínové Hlavice
Dostupné platobné metódy
 • Cash
  Cash

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Anavek Spol. S R.o.!

Viete Anavek Spol. S R.o.? Potom podeľte svoj názor.

Produkty a Služby

1
Komínové hlavice.ANAVEK SPOL. S R.O. V minulosti sa veľmi často stávalo, že Váš komín neslúžil k 100 % spokojnosti. Objavoval sa spätný alebo nedostatočný ťah a s tým spojený nepríjemný dym v miestnosti. Všetky tieto neresti významne obmedzujú nové komínové hlavice.

1
Strešné fólie.ANAVEK SPOL. S R.O. Jednou z výrazných zmien v spôsobe izolácie strechy bol vstup izolačných fólií v 60-tych rokoch. Zastúpili tradičné plné doskovanie a lepenky, čo bolo pracnejšie a drahšie riešenie. Ďalšie dekády však ukázali nedokonalosť tohto riešenia.

1
Strešné okná FAKRO.ANAVEK SPOL. S R.O. Vysoká kvalita výroby, jednoduchosť a bezpečnosť používania ako aj inovatívne riešenia umožňujú výber vhodného strešného okna FAKRO pre všetkých užívateľov. Strešné okná FAKRO sa vyrábajú z najkvalitnejších surovín pomocou najnovšej technológie, čo garantuje trvácnosť, bezpečnosť,

anavek.sk filiálky v okolí

 1. Rastislavova 91
  040 01  Košice
 2. Kamenná 21
  010 01  Žilina
 3. Galvániho 2/A
  821 04  Bratislava