Juraj Mikuláš Apartmany Tania, Závažná Poruba

Overený zoznam, aktualizované dňa 2. 6. 2020 Juraj Mikuláš

Otváracie Hodiny

Prevádzkové hodiny nastavené 1. 6. 2020
utorokutOtvorené 24 hodín
stredastOtvorené 24 hodín
štvrtokštOtvorené 24 hodín
piatokpiOtvorené 24 hodín
sobotasoOtvorené 24 hodín
nedeľaneOtvorené 24 hodín
pondelokpoOtvorené 24 hodín

podľa dohody

Ekonomické informácie

IČO
40455041

Popis

Web stránka Juraj Mikuláš Apartmany Tania je

Dovolenka v apartmáne na Liptove. Útulné ubytovanie pre rodiny s deťmi. Lokalita apartmánu je na okraji obce Závažná Poruba. Ubytovacie zariadenie je obklopené záhradou a terasou s posedením.
Možnosti túr sú v neďalekých Nízkych Tatrách. Medzi hlavné atrakcie u nás patria aquaparky a lyžiarske strediská. Demänovské jaskyne sú v susednej doline.
Dostanete sa tam asi po 10 minútovej ceste automobilom.


Popis spoločnosti
Ponúkame dva apartmány. Sú v jednom dome. Každý je na jednom podlaží. Vybavenie spočíva v rozlohe do 100 m2, kuchyni, jedálenskom stole, obývačke s TV a krbom a dvoch spálňach s kúpeľňami. V kuchyni máte k dispozícii elektrický sporák, ľadničku, kávovar na kapsule, umývačku riadu, rýchlovarnú konvicu, mikrovlnku a kuchyňské riady. Každá spálňa je s kapacitou do 4 osôb. V každej je manželská posteľ a válendy. Ku každej spálni je kúpeľňa zariadná sprchovacím kútom, umývadlom a wc. Celý objekt je vykurovaný elektrickým podlahovým kúrením.

Vonku sú dve terasy s posedením umiestnené každá za iným rohom. Vytvára sa tým viac súkromia. Niekedy môžete využiť malé súkromné wellness s vírivou vaňou a saunou. Doplnkový tovar ako napríklad suveníry si môžete zakúpiť v automate pri vchode.

Okolie je trávnaté. Vhodné je na loptové hry, bedminton. Parkovanie je na pozemku alebo pred domom. Okolie sa vyznačuje pohorím - Nízkymi Tatrami. Vhodné je na letné a zimné športy. Môžete si naplánovať aj cyklotúry. Za zmienku stoja blízke Demänovské jaskyne a aqua parky Tatralandia, alebo Bešeňová. Surfovať alebo člnkovať sa dá na vodnej nádrži Liptovská Mara.
Popis spoločnosti v angličtine
We offer two apartments. They are in one house. Each is on one floor. The equipment consists of an area of ??up to 100 m2, kitchen, dining table, living room with TV and fireplace and two bedrooms with bathrooms. The kitchen includes an electric stove, fridge, capsule coffee machine, dishwasher, kettle, microwave and kitchenware. Each bedroom has a capacity of up to 4 people. Each has a double bed and couches. Each bedroom has a bathroom with shower, sink and toilet. The whole building is heated by electric underfloor heating.

Outside there are two terraces with seating located each around a different corner. This creates more privacy. Sometimes you can use a small private wellness area with a hot tub and sauna. Additional goods such as souvenirs can be purchased at the vending machine at the entrance.

The surroundings are grassy. Suitable for ball games, badminton. Parking is on the plot or in front of the house. The area is characterized by mountains - the Low Tatras. It is suitable for summer and winter sports. You can also plan cycling tours. It is worth mentioning the nearby Demänovska caves and aqua parks Tatralandia or Bešeňová. You can surf or boat on the Liptovská Mara reservoir.
Kľúčové slová:
Ubytovanie, Dovolenka, Tatry, Dovolenka Liptov, Rekreácia, Ubytovanie Tatry
Oblasti služieb
ubytovanie Liptov, Závažná Poruba, Tatry
Hovorené jazyky
Angličtina, Čeština
Dostupné platobné metódy
 • Cash
  Cash
 • Invoice
  Invoice
 • PayPal
  PayPal
 • Bank transfer
  Bank transfer

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Juraj Mikuláš Apartmany Tania!

Viete Juraj Mikuláš Apartmany Tania? Potom podeľte svoj názor.

Kontaktná osoba

Juraj Mikuláš
VEREJNÉ VZŤAHY

Odoslať správu

0918932636

  Produkty a Služby

  ubytovanie
  Ubytovanie pre rodiny Ponúkame ubytovanie pre rodiny aj s deťmi. V apartmánovom ubytovaní nájdete súkromie a pohodlie. 11 EUR
  Twitter

  Stiahnuť

  ceny
  ceny
  XLS od 2. 6. 2020 - 0 KB
  Stiahnuť súbor