Silveex, Vavrišovo

Otváracie Hodiny

stredastZatvorené
štvrtokštZatvorené
piatokpi
7:00 – 15:30
sobotaso
8:00 – 11:00
nedeľaneZatvorené
pondelokpoZatvorené
utorokutZatvorené
Zatvorené.
Otvára v  1 deň 14 h 5 min.
1 deň 14 h 5 min

Popis

Web stránka Silveex je

Naša firma - Ing. Milan Šušlík, Silveex, vznikla v marci roku 1990. Sídli v Liptovskom Petre č. 254, no svoju výrobnú činnosť vykonáva na ploche 2 ha v dedinke Vavrišovo pri kostole.
Nachádza sa v nadmorskej výške 700 m n. m., približne 4 km od Liptovského Hrádku a asi 1 km od diaľnice D1, smer Podbanské. Hlavná činnosť firmy spočíva v zbere semien lesných a okrasných drevín, ich spracovaní a výseve, v pestovaní semenáčikov, sadeníc a odrastkov.
Vo svojom výrobnom programe sa zaoberá aj produkciou a predajom letničiek, balkónových kvetov, skalničiek, trvaliek a priesad zeleniny. Ponúka aj bonsaje, ovocné a úžitkové dreviny, mulčovaciu kôru a substráty. V neposlednom rade sa naša firma venuje záhradnej architektúre - priamo projektovou činnosťou, od poradenstva, cez realizáciu - výsadby, až po servis - údržba a ošetrovanie zelene rodinných domov, firiem či obecnej a urbanistickej výsadby.


Kľúčové slová:
Záhradkárske Potreby, Kvety, Pestovateľské Potreby, Záhradníctvo, Záhradná Architektúra, Kytice, Vence, Substráty, Trvalky, Okrasné Dreviny, Letničky, Ovocné Dreviny, Trávniky, Veniec, Záhradné Služby, Mulčovacia Kôra, Bonsaje, Odrastky, Sadeničky, Semenáčiky, Okrasné Šišky, Pestovanie Semenáčikov, Sadenice Lesných Drevín, Úžitkové Dreviny

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Silveex!

Viete Silveex? Potom podeľte svoj názor.