Viktor Janda VIKING, Trnava

Otváracie Hodiny

stredast
8:00 – 16:00
štvrtokšt
8:00 – 16:00
piatokpi
8:00 – 14:00
sobotasoZatvorené
nedeľaneZatvorené
pondelokpo
8:00 – 16:00
utorokut
8:00 – 18:00
Zatvorené.
Otvára v  15 h 54 min.
15 h 54 min

Popis

Web stránka Viktor Janda VIKING je

Firma VIKING je veľkoobchodná firma, ktorá sa zaoberá predajom a distribúciou darčekových a dekoračných predmetov. Vznikli sme v roku 1999 a za tento čas sme si vybudovali trvalú pozíciu na Slovenskom trhu. V našom sortimente nájdete umelé kvety, dekoračnú keramiku, prútený tovar, drevorezby, drobné bytové doplnky, kovové dekorácie, sviečky, dekoračné bábiky, stromy, a mnoho iného tovaru, ktorý priamo dovážame z krajín 3. sveta.


Popis spoločnosti
Širokú klientelu obchodných partnerov tvoria firmy z celého Slovenska a krajín EU. Našou prednosťou je ponuka kvalitného tovaru za nízke ceny. Poskytujeme atraktívne zľavy (množstevné, stabilné a kartónové) a disponujeme rýchlou a kvalitnou obsluhou. Tovar je možné zakúpiť priamo v našom sklade, alebo cez internet.
Pri internetovej objednávke tovar posielame cez UPS formou balíka, v prípade väčšej objednávky tovar dovezieme zdarma. Cieľom firmy VIKING je spokojný zákazník a preto sa tešíme na stretnutie s Vami v našom veľkoobchode. Dcérskymi pobočkami našej firmy sú kvetinárstva sídliace na Poliklinike Družba a na Paulínskej ulici v Trnave.
Ponúkame viazanie exkluzívnych ale aj jednoduchých aranžmánov na rôzne príležitosti: svadby, pohreby, promócie. Zabezpečujeme výzdoby kostolov, obradných a smútočných siení, svadobných stolov, svadobných áut a pod. Naše aranžérky Vás radi privítajú a odborne poradia pri výbere tovaru.
Kľúčové slová:
Bytové Doplnky, Sklo, Zvieratá, Darčekové Predmety, Obrazy, Dekorácie, Skrinky, Sviečky, Vence, Bábiky, Umelé Kvety, Stromy, Aranžmány, Smútočné Vence, Sošky, Záhradná Keramika, Bambus, Drevorezby, Sezónne Dekorácie, Drevené Sošky, Hríbiky, Dyne, Jesenné Aranžmány, Rattan, Rôzne Darčekové Dekorácie, Sezonny Tovar, Umelé Kytice, Šarkaníci

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Viktor Janda VIKING!

Viete Viktor Janda VIKING? Potom podeľte svoj názor.