RANGE, s. r. o., Trnava

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Popis

Web stránka RANGE, s. r. o. je

Spoločnosť RANGE, s.r.o. zameriava svoje pôsobenie na realitnom trhu na klientov, ktorí kladú požiadavky na individuálny prístup k potrebám zákazníka. Našim cieľom je posúdiť požiadavky klienta a na základe ich analýzy ponúknuť klientovi riešenia zodpovedajúce jeho očakávaniam ale zároveň zohľadňujúce jeho reálne možnosti.


Popis spoločnosti
Dôraz kladieme na to, že klientovi dokážeme ponúknuť komplexné služby súvisiace s nehnuteľnosťami a pozemkami. Nezameriavame sa na kvantitu, ale kvalitu ponúkaných služieb, čo v praxi znamená, že pracujeme predovšetkým s exkluzívnymi ponukami. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne.
Klienta oboznámime z reálnymi možnosťami a riešeniami vhodnými podľa nášho názoru práve pre jeho prípad - či už sa jedná o kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti. Informácie, ktoré nám klient poskytne považujeme za dôverné a garantujeme diskrétnosť ich spracovania a narábania s nimi.
Tretím stranám poskytujeme len informácie, s ktorých poskytnutím klient výslovne súhlasil. Tím pracovníkov RK RANGE aj externých spolupracovníkov je zárukou vysokej profesionality založenej na princípoch odbornosti, spoľahlivosti a presnosti.
Kľúčové slová:
Bývanie, Byty, Pozemky, Domy, Chaty, Nehnutelnosti, Pobytové Zájazdy, Reality, Inžinierska Činnosť, Nehnuteľnosti, Prenájom, Dom, Realitná Agentúra, Dovolenka Na Slovensku, Inzercia, Priestory, Kancelárie, Dovolenka v Zahranicí, Kancelária, Rodinne Domy, Inzeráty, Kúpelné Pobyty, Dovolenka v Exotických Krajinách

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre RANGE, s. r. o.!

Viete RANGE, s. r. o.? Potom podeľte svoj názor.