Mpl Stavro S.r.o. Trenčín

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Otváracie Hodiny

Hodiny sa môžu líšiť
sobotaso
7:00 – 12:00
nedeľaneZatvorené
pondelokpo
7:00 – 16:00
utorokut
7:00 – 16:00
stredast
7:00 – 16:00
štvrtokšt
7:00 – 16:00
piatokpi
7:00 – 16:00
Zatvorené.
Otvára v  1 deň 11 h 53 min.
1 deň 11 h 53 min

Popis

Web stránka Mpl Stavro S.r.o. Trenčín je

Naše stavebniny začali pôsobiť na stavebnom trhu Trenčína a jeho okolia v roku 1996. tento rok máme teda 15-výročie svojej existencie - čo svedčí o našej stabilite.Začínali sme ako špecializovaná predajňa podhľadového systému AMF, sadrokartónu a tepelných izolácií pre potreby výstavby podkroví a nenosných priečok. Postupne sme k sortimentu dopĺňali najmä to čo súviselo s podkrovím - strešné okná (Fakro, Velux, Roto), strešnú krytinu (Bramac, Tondach, Mediteran), komíny (Schiedel, Prespor), cetrisové dosky, OSB dosky, hydroizolácie, výlezové schody, asfaltové šindle.


Popis spoločnosti
S rozširovaním sortimentu sa nám menila štruktúra zákazníckeho portfólia a okrem montážnikov sadrokartónu a pokrývačov k nám začalo chodiť viac živnostníkov a firiem, ktoré sa zaoberali celou stavbou - počnúc od založenia stavby, vytiahnutia múrov, komínov, strechy, zateplenia fasády.

V snahe uspokojiť ich potreby, došlo k ďalšiemu rozširovaniu sortimentu. Doplnili sme debniace tvarovky (Premac, Prescot, Ekodiel), stavebné železo, cement, vápno, vnútorné aj vonkajšie omietky a potery od rôznych výrobcov (Baumit, Knauf, Cemix), interiérové dvere, tehly a presné tvárnice od rôznych výrobcov (Wienerberger, Ecoton, Britterm, Heluz, Ytong, Porfix), výrobky stavebnej chémie a pracovné náradie.
Kľúčové slová:
Strešné Krytiny, Lepidlá, Stavebná Chémia, Strechy, Omietky, Tmely, Strešné Okná, Tepelné Izolácie, Fasády, Elektrické Náradie, Cement, Podlahové Systémy, Betónové Výrobky, Matice, Vápno, Potery, Diamantové Kotúče, Výroba Betónu, Kolíky, Malty, Montážne Peny, Rezné Kotúče, Metrické Skrutky, Injektáže, Kotvenie, Murovací Materiál, Hydroizolácie Stavieb, Zosilovanie, Lamelové Brúsne Kotúče, Nátery na Betón, Nátery na Oceľ, Zalievanie, Hotové Malty, Údržbový Manuál, Lepidlá na Parkety, Ochrana Betónu, Celoobvodové Kovanie, Podhľadové Systémy, Tesnenie Škár

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Mpl Stavro S.r.o. Trenčín!

Viete Mpl Stavro S.r.o. Trenčín? Potom podeľte svoj názor.

mpl.sk filiálky v okolí

 1. Zlatovská Ulica 1286
  911 05  Trenčín
 2. Areál Železničnej Stanice
  956 36  Rybany
 3. Priemyselná 6
  921 01  Piešťany
 4. Bánovská Cesta 6
  010 01  Žilina
 5. Cabajská Cesta 37
  949 01  Nitra