Elvyk, Trenčín

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Otváracie Hodiny

Hodiny sa môžu líšiť
sobotasoZatvorené
nedeľaneZatvorené
pondelokpo
8:00 – 16:00
utorokut
8:00 – 16:00
stredast
8:00 – 16:00
štvrtokšt
8:00 – 16:00
piatokpi
8:00 – 16:00
Zatvorené.
Otvára v  1 deň 13 h 15 min.
1 deň 13 h 15 min

Popis

Web stránka Elvyk je

Firma ELVYK vznikla roku 1993 vo forme združenia ako prvé autorizované zastúpenie dánskej firmy DEVI na Slovensku v oblasti predaja a realizácie termokáblového podlahového vykurovania a ochrany odkvapových systémov a vonkajších plôch pred ľadom a snehom. Firma od úvodu sídlila na Štefánikovej ulici a o niekoľko rokov neskôr bolo sídlo vo VÚO na Opatovskej ulici. V rokoch deväťdesiatich ako doplnkový program k systému DEVI ponúkala firma aj ohrev TUV značkovými výrobkami Stiebel Eltron čo sa ukončilo rokom 1996.


Popis spoločnosti
Začiatkom roka 1996 firma ELVYK existuje ako SZČO do dnešného dňa. ( www.zrsr.sk ) Od roku 1999 sídli firma ELVYK vo vlastných priestoroch na Partizánskej ulici 6, v blízkom centre samotného Trenčína ( mapa ) Od roku 1993 firma ELVYK realizovala nielen obchodnú činnosť so svojimi partnermi, ale aj samotnú montáž, o čom svedčia viaceré referencie a aplikácia nielen v okolí Trenčína. Dnešným dňom tak firma ELVYK poskytuje svojej klientele kompletné poradenstvo, predaj, montáž a záručný a pozáručný servis v oblasti DEVI systémov.
Kľúčové slová:
Elektroinštalácie, Tepelná Technika, Kompresory, Regulačná Technika, Kúrenárstvo, Plynárenstvo, Inštalatérstvo, Podlahové Vykurovanie, Stenové Vykurovanie, Pozáručný Servis, Termostatické Ventily, Predaj Tepelnej Techniky, Ochranné Systémy, Predaj Chladiacej Techniky, Regulácie Hladiny, Termostatické Radiátorové Ventily, Montáž Devi Materiálu

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Elvyk!

Viete Elvyk? Potom podeľte svoj názor.