Cover Trenčín S.r.o.

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Ekonomické informácie

IČO
36340791
IČ DPH
2021918921

Popis

Web stránka Cover Trenčín S.r.o. je

Firma COVER bola založená v roku 1995 so sídlom v obci Skalka nad Váhom (6 km od mesta Trenčín). Od svojho vzniku sa firma venuje spracovaniu PVC plachtoviny na finálne výrobky. Hlavným výrobným programom firmy je výroba autoplachiet na všetky druhy plachtových nadstavieb, reklamná potlač na autoplachty a PVC plachtovinu.


Popis spoločnosti
Vďaka vysoko kvalitným materiálom, ktoré naša firma dlhodobo používa na spracovanie, ale aj využívaním modernej technológie výroby sa firma COVER veľmi rýchlo presadila na slovenskom trhu a neustále si udržuje popredné miesto vo svojom obore. Všetky naše výrobky sú spájané teplovzdušným zváraním. Výnimku tvoria len reklamné a skákacie nafukovadlá, ktoré sú v niektorých prípadoch spájané šitím. Dnes, s využitím doterajších skúseností, spojených so zručnosťou stabilných výrobných pracovníkov firmy, dokážeme garantovať vysokú kvalitu, dlhodobú záruku, záručný aj pozáručný servis našich výrobkov.
Kľúčové slová:
Auto Moto, Náhradné Diely, Reklamné Predmety Výroba, Záhradný Nábytok, Billboardy, Bazény, Kontajnery, Prívesy, Stavebniny Výroba, Stany, Reklamné Plachty, Stavebné Prvky Výroba, Záhradný Stavby, Autoplachty, Výroba Bazénov, Valníky, Výroba Autoplachiet, Automasky, Detské Oddychové Zóny, Nafukovadlá, PVC Billboardov

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Cover Trenčín S.r.o.!

Viete Cover Trenčín S.r.o.? Potom podeľte svoj názor.