Accord, A. S., Trenčín

Accord, A. S.
Gen. M. R. Štefánika 19
911 00 Trenčín

Popis

Web stránka Accord, A. S. je

ACCORD a.s. sa zaoberá výrobou pánskej konfekcie a zabezpečuje jej predaj na tuzemský a zahraničný trh. Predmetom výroby a predaja sú pánske obleky, saká, nohavice, plášte, bundy a vesty.
Výrobky sú vyrábané najmodernejšími technologickými postupmi. Stratégiou firmy je stabilizovať svoje doterajšie postavenie na zahraničnom i tuzemskom trhu a angažovať sa novými aktivitami v domácom prostredí.
Hlavným poslaním firmy ACCORD je ušiť perfektný oblek, ktorý Vás posunie bližšie k dokonalosti. Dokonalosť je okrem kvalifikovaných pracovníkov a vysokokvalitných látok garantovaná aj prestížnymi značkami výrobných zariadení.


Popis spoločnosti
Tvorba strihovej dokumentácie, návrhy modelov, konštrukcie dielov a polohovanie je realizované pomocou elektronického systému INVESMARK FUTURA. Diely sú postupne strihané na automate INVESMARK, podlepované na fixačnom lise KANNEGIESER. Firma ACCORD využíva vo výrobných linkách najnovšie automaty firmy JUKI, PFAFF, DURKOPP a MAIER.
Moderné žehliace lisy BRISAY a MACPI slúžia na medzioperačné a finálne žehlenie. Vysoká technologická úroveň spracovávaných výrobkov vyplýva zo schopnosti firmy modernizovať operácie podľa najnovších trendov a požiadaviek zákazníkov.
Ročne vytvorí 1700 ks nových modelov sák a nohavíc. Každý výrobok je preverovaný prísnou výstupnou technickou kontrolou, ktorá zaručuje tú najvyššiu kvalitu.
Kľúčové slová:
Obuv, Textil, Nohavice, Bundy, Vesty, Plášte, Saká, Pánske Obleky, Obleky, Šitie Na Objednávku, Smokingy, Luxusné Pánske Obleky, Spoločenské Fraky, Zakázkové Šitie Oblekov, Žakety
Pridajte obrázky

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Accord, A. S.!

Viete Accord, A. S.? Potom podeľte svoj názor.