Wüstenrot Spišská Nová Ves

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Popis

Web stránka Wüstenrot Spišská Nová Ves je

Naším cieľom je vám byť k dispozícii vždy, keď nás potrebujete.Výber správneho poistenia je často rozhodnutím na celý život.Základom nášho tímu sú profesionálni spolupracovníci a obchodní partneri, ktorí majú pripravené riešenia pre realizáciu očakávaní a potrieb vo všetkých etapách vášho osobného a pracovného života.Potvrdením jedinečnosti je aj ocenenie Zlatá minca 2008 pre Jediné rizikové poistenie s garantovaným podielom na zisku a daňovým zvýhodnením v kategórii kapitálové životné poistenie. Wüstenrot poisťovňa má jedinečnú organizačnú štruktúru, ktorá nie je zbytočne hierarchická a byrokratická.Spoľahnite sa na profesionálneho partnera pre Vašu finančnú istotu vo všetkých etapách života.Jednotlivé oblasti činnosti poisťovne sú pridelené minimálne dvom zamestnancom, takže je vždy zabezpečená zastupiteľnosť a kvalitný zákaznícky servis.


Popis spoločnosti
Nová Wüstenrot poisťovňa, a. s. vznikla 1. januára 2004 a má univerzálnu licenciu.
Znamená to, že môže ponúknuť širokú škálu produktov životného i neživotného poistenia pre občanov i organizácie. Je známa novátorským prístupom, originálnymi produktmi a netradičnými riešeniami.Kladieme dôraz na vysokú kvalitu produktov, orientáciu na zákazníka a budovanie dlhodobých vzťahov založených na dôvere.Finančná istota vás, vašej rodiny alebo firmy predstavuje pre nás viac než len zabezpečenie základných finančných potrieb v prípade nepredvídateľných udalostí. Znamená tiež komplexnú ponuku finančných služieb spojených s garanciou istoty prostredníctvom spolupráce so silným a profesionálnym partnerom.Ďalej vo Wüstenrot poisťovni platí, že je maximálne serióznou poisťovňou voči svojim klientom i obchodným partnerom.
Veľmi atraktívne sú však aj ďalšie produkty životného poistenia. Naše služby pomáhajú človeku v každom štádiu jeho života.Od poskytnutia súkromného sirotského dôchodku v detstve, cez finančné zabezpečenie štúdia až po vyplácanie súkromného dôchodku a dôstojný priebeh poslednej cesty.
Kľúčové slová:
Cestovné Poistenie, Poistenie, Životné Poistenie, Zdravotné Poistenie, Poistenie Motorových Vozidiel, Poistenie Právnej Ochrany, Poistenie Bývania, Dôchodok, Investičné Životné Poistenie, Poistenie Podnikateľov, Poistenie Podnikatelov, Poistenie Úrazu, Poistenie pre Prípad Smrti, Rizikové Životné Poistenie, Poistenie pre Prípad Straty, Životné Poistenie pre Zdravie, Poistenie pre Prípad Dožitia

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Wüstenrot Spišská Nová Ves!

Viete Wüstenrot Spišská Nová Ves? Potom podeľte svoj názor.

Facebook

wustenrot.sk filiálky v okolí

 1. Ing. Kožucha 8
  052 01  Spišská Nová Ves
 2. Zimná 78
  052 01  Spišská Nová Ves
 3. Námestie Majstra Pavla
  054 01  Levoča
 4. Námestie Sv. Egídia 12
  058 01  Poprad
 5. Baštová 6
  060 01  Kežmarok