elektrickeauticka, Slovak Republic

Overený zoznam, aktualizované dňa 28. 8. 2020

Popis

Elektrické autíčko je darček po ktorom túži každé dieťa. Autíčka napomáhajú rozvíjať šikovnosť dieťaťa a zlepšujú koordináciu. Máme na výber rôzne autíčka aj pre najmenšie deti od 1 roka až do 9 rokov. Momentálne ponúkame kvalitné profesionálne štvorkolky, ktoré sú vhodné pre deti aj v menšom veku, na profesionálnej štvorkolke je možné limitovať rýchlosť. Na trhu sme už vyše 10 rokov a snažíme sa vždy ponúknúť najlepší tovar a najlepšie služby.

Zaoberáme sa dovozom elektrických autíčok a následne VO a MO predaj, riešime záručný aj pozáručný servis. Náš tím je vždy ochotný ponúkať najlepšie možné riešenie pre vašu spokojnosť.

S predajom elektrických autíčok máme dlhoročné skúsenosti a neustále rozširujeme našu ponuku, aby sme uspokojili aj najnáročnejších klientov. Snažíme sa ponúkať najlepšiu možnú cenu na trhu, preto ak nájdete niekde lepšiu cenu od našej ponúkanej, sme ochotný vám rozdieľ doplatiť.


Kľúčové slová:
Náhradné Diely, Kolobežky, Trampolíny, Detské Vozidlá, Elektrické Autíčka, Benzínové štvorkolky, Detské kufre, elektrickeauticka, Elektrické bicykle Detské bicykle, Elektrické Motocykle, Elektrické štvorkolky, hoverboard, Nafukovacia vírivka, Nebalené autíčka, Pedálové vozíky, Riri Car, Unášané motokáry

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre elektrickeauticka!

Viete elektrickeauticka? Potom podeľte svoj názor.