Svadobné centrum EvaMária, Sereď

Overený zoznam, aktualizované dňa 17. 8. 2020 Yext

Otváracie Hodiny

Prevádzkové hodiny nastavené 23. 7. 2020
sobotaso
9:00 – 17:00
nedeľaneZatvorené
pondelokpo
9:30 – 17:30
utorokut
9:30 – 17:30
stredast
9:30 – 17:30
štvrtokšt
9:30 – 17:30
piatokpi
9:30 – 17:30
Zatvorené.
Otvára v  3 h 27 min.
3 h 27 min

Rezervujte si termín vopred telefonicky. Počas skúšky sa budeme daný čas venovať iba Vám a žiadny iný zákazník v salóne nebude. Preto je dôležité si vopred dohodnúť termín stretnutia. Bez vopred dohodnutého termínu sa Vám bohužiaľ nemôžeme venovať.

Ekonomické informácie

Dátum vzniku
2014

Popis

Svadobné centrum EvaMária je jeden z najväčších salónov na Slovensku. Ponúkame široký sortiment krásnych svadobných a spoločenských šiat, pánskych oblekov na mieru, obrúčky a rôzne doplnky od topánok až po bižutériu. Zbavíme Vás starostí a všetko zabezpečíme pod jednou strechou. Ponúkame individuálny a osobný prístup.

Dámy kompletne oblečieme na udalosti ako sú stužkové, svadby a plesy. Cíťte sa nádherne a výnimočne. Radi si vypočujeme Vaše potreby, sny, predstavy a bude nám cťou, ak nám prejavíte svoju dôveru a budeme Vás môcť šatiť.

Pánov kompletne oblečieme nielen na stužkovú, svadbu, či ples, ale i do práce. Ponúkame nekoneční výber oblekov vysokej kvality vďaka možnosti si navrhnúť vlastný - jedinečný a hlavne plne funkčný oblek podľa Vašich potrieb. Buďte výnimoční a vystúpte s nami z rady obyčajnosti.


Kľúčové slová:
Svadobný Salón
Produkty
svadobné šaty, spoločenské šaty, obleky, obrúčky, spoločenské topánky, kravaty, motýliky, košele, vesty, manžetové gombíky, tričká pod košeľu, závoje, spodničky, bolerká a trikoty, bižutéria
Služby
krajčírske služby
Kategórie
Predajňa pre nevesty

Svadobný salón EvaMária Sereď

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Svadobné centrum EvaMária!

Viete Svadobné centrum EvaMária? Potom podeľte svoj názor.

Produkty a Služby

# 1
Obleky na mieru Ponúkame nekonečný výber oblekov vysokej kvality vďaka možnosti si navrhnúť vlastný – jedinečný a hlavne plne funkčný oblek podľa Vašich potrieb. 239 EUR
Facebook