Kron Sk, S.r.o., Senica

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Otváracie Hodiny

Hodiny sa môžu líšiť
sobotasoZatvorené
nedeľaneZatvorené
pondelokpo
7:00 – 16:00
utorokut
7:00 – 16:00
stredast
7:00 – 16:00
štvrtokšt
7:00 – 16:00
piatokpi
7:00 – 16:00
Zatvorené.
Otvára v  2 dni 1 h 35 min.
2 dni 1 h 35 min

Popis

Web stránka Kron Sk, S.r.o. je

Firma KRON je na trhu už od roku 1995 a v terajších priestoroch sa nachádza od roku 2000. Predajňa s drevoplošným materiálom sa nachádza vo vlastných priestoroch firmy.Skladové priestory sú 2500 m2 + výrobná hala je o ploche 600 m2+ spevnená plocha 6000 m2. Firma vlastní na prevádzke nové, moderné, technické zariadenia a to je nárezové centrum značky BIESSE EBT-108, hranovacie zariadenie GRIGGIO GB 5/8 R, štvorstrannú frézu WEING UNIMAT 300-017, formátovaciu pílu GRIGGIO SC 3200.


Popis spoločnosti
KRON SK, s.r.o. Naša obchodná firma pôsobí­ na Slovensku už viac ako desať rokov a za tento čas si získala dôveru mnohých významných nábytkárskych spoločností a stolárskych firiem. V roku 2004 sa pretransformovala z organizačnej zložky na spoločnosť KRON SK s.r.o., čo malo za následok ďalší dynamický rozvoj našej firmy.
V súčasnosti Vám môžeme poskytnúť svoje služby v štyroch veľkoskladoch drevoplošného materiálu v Senici, Nitre, Bánovciach nad Bebravou a Hodoníne. Našim zákazníkom ponúkame široký sortiment drevoplošného materiálu a doplnkov za bezkonkurenčne nízke ceny.
V rámci služby zákazníkom je možné materiál naformátovať v našom nárezovom centre, ohraniť všetkými druhmy hrán našou novou profesionálnou hranovačkou a zabezpečiť dopravu až k zákazníkovi. Sme radi že môžeme svoje služby ponúkať nie len výrobcom nábytku, ale aj priamo spotrebiteľom v našich predajniach nábytku v Senici a Hodoníne.Tu si môžete vybrať zo širokej škály nábytkových stien, skríň, stolíkov a sedacích súprav výlučne slovenských výrobcov - našich odberateľov.
Kľúčové slová:
Dvere, Obklady, Podlahy, Rezivo, Pracovné Dosky, Preglejky, Osb Dosky, Dýhované Dosky, Formátovanie na Nárezovom Centre, HDF Dosky, HPL Fólie, Hranovanie Dielcov, Laminované DTD, Masívne Lepené Dosky, MDF Dosky, Spracovanie Nárezových Plánov, Surové DTD, Štvorstranná Fréza

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Kron Sk, S.r.o.!

Viete Kron Sk, S.r.o.? Potom podeľte svoj názor.