Štúdio Krásneho Tela, Senica

Štúdio Krásneho Tela
Hviezdoslavova 484
905 01 Senica
Trnavský Kraj
Overený zoznam, aktualizované 5 mesiaci dozadu

Popis

Web stránka Štúdio Krásneho Tela je

Štúdio krásneho tela ponúka portfólium produktov zameraných na kozmetické ošetrenia. Prinášame pre Vás kozmetické kúry tváre, tela, rúk a spolu s profesionálnym kabinetným programom Dr.Christine Schramek. Aj takto chceme prispieť ku kráse a zdraviu našich klientov.Sme vybavený najmodernejšíma prístrojmy.Náš personál je vyškolený na najvyššej úrovni.


Popis spoločnosti
Štúdio krásneho tela prináša profesionálnu kozmetickú starostlivosť bližšie k Vám. Chceme byť ľahko prístupní a zároveň zabezpečiť komfort klientom, preto je naše centrum umiestnené v centre Senice v Arli pasáži. Tu môžeme splniť všetky podmienky ľahkej dostupnosti a komfortného prístupu.Veríme, že personál, moderné vybavenie a príjemná atmosféra kozmetického centra si Vás získa a stanete sa našim spokojným klientom. Radi Vám pomôžeme dosiahnuť vzhľad podľa svojich predstáv a znovu nadobudnúť sebavedomie, pocit spokojnosti a vnútornú harmóniu, pretože my máme profesionálny pohľad na Vašu krásu.
Popis spoločnosti v angličtine
Studio beautiful body brings professional beauty care closer to you. We want to be easily accessible, while ensuring customer convenience, because our center is located in the center of the Arli Senice passage. Here we meet all the requirements of comfort and easy accessibility prístupu.Veríme the staff, modern facilities and pleasant atmosphere cosmetic center will win and become our satisfied clients. We can help you achieve the look and regain self-esteem, a feeling of satisfaction and inner harmony, because we have a professional look to your beauty
Kľúčové slová:
Kozmetika, Salon, Lifting
Pridajte obrázky

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Štúdio Krásneho Tela!

Viete Štúdio Krásneho Tela? Potom podeľte svoj názor.