Texing Prest S.r.o., Ružomberok

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Otváracie Hodiny

Hodiny sa môžu líšiť
piatokpi
7:00 – 15:30
sobotaso
7:00 – 12:30
nedeľaneZatvorené
pondelokpo
7:00 – 15:30
utorokut
7:00 – 15:30
stredast
7:00 – 15:30
štvrtokšt
7:00 – 15:30
Zatvorené.
Otvára v  11 h 42 min.
11 h 42 min

Popis

Web stránka Texing Prest S.r.o. je

Spoločnosť TEXING Prest, s.r.o. už viac ako 10 rokov ponúka kompletný sortiment betónových výrobkov využiteľných v bežnej stavebnej výrobe, pri budovaní spevnených plôch a v záhradnej architektúre. Vzhľadom k tomu, že obchodná činnosť firmy je špecializovaná na betónové výrobky, môžeme poskytnúť v regiónoch Liptov a Orava najväčší sortiment tohto tovaru od rôznych renomovaných výrobcov za výhodných podmienok s príslušným servisom. V našej ponuke sa nachádza cez 100 druhov zámkových dlažieb, veľký výber obrubníkov cestných aj parkových, platne, palisády, vegetačný oporný systém, oplotenie, odvodňovací systém, lavičky, kvetináče, odpadkové koše, osvetlenie, daľej šalovacie a murovacie tvárnice, stropné systémy.


Popis spoločnosti
Jednou z kľúčových aktivít našej s.r.o. je projektovanie stavieb. Táto činnosť je realizovaná odborne zdatnými, skôr i neskôr narodenými odborníkmi s príslušnými oprávneniami na vykonávanie odborných činností vo výstavbe. Pri tvorbe projektovej dokumentácie sa teda stretáva skúsenosť s najnovšími trendami v oblasti projektovania a realizácie stavieb.
Vzhľadom k našej viac ako 30 ročnej praxi v oblasti projektovania sme schopní odborne zhotoviť projektovú dokumentáciu akejkoľvek stavby počnúc rodinným domom cez bytovku až k priemyselnej či technologickej stavbe. Poskytujeme poradenskú činnosť zdarma. Ako jedna z mála organizácií na Slovensku sa zaoberáme dokumentačnou prípravou strojových zariadení na uvedenie do prevádzky z hľadiska ich bezpečnosti.
V tejto oblasti úzko spolupracujeme s Technickou inšpekciou a.s. a TÜV Rheinland Slovensko s.r.o., ktoré pôsobia v oblasti inšpekcií a sú oprávnenými právnickými osobami na overovanie plnenia požiadaviek bezpečnosti technických zariadení v zmysle platných predpisov a noriem. Výsledkom tejto činnosti je certifikát o splnení bezpečnosti technického zariadenia.
Kľúčové slová:
Stavebníctvo, Stavebné Práce, Stavby na Klúc, Ploty, Priemyselné Stavby, Realizácia Stavieb, Inžinierska Cinnost, Betón, Zámková Dlažba, Dlažba, Projekcia, Výrobky z Betónu, Energetické Stavby, Alpský Plot, Betónový Obklad, Plot Betónový, Všeobecné Stavby

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Texing Prest S.r.o.!

Viete Texing Prest S.r.o.? Potom podeľte svoj názor.