Texing Prest S.r.o, Ružomberok

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Popis

Web stránka Texing Prest S.r.o je

V našej ponuke sa nachádza cez 100 druhov zámkových dlažieb, veľký výber obrubníkov cestných aj parkových, platne, palisády, vegetačný oporný systém, oplotenie, odvodňovací systém, lavičky, kvetináče, odpadkové koše, osvetlenie, daľej šalovacie a murovacie tvárnice, stropné systémy. Spoločnosť TEXING Prest, s.r.o. už viac ako 10 rokov ponúka kompletný sortiment betónových výrobkov využiteľných v bežnej stavebnej výrobe, pri budovaní spevnených plôch a v záhradnej architektúre. Vzhľadom k tomu, že obchodná činnosť firmy je špecializovaná na betónové výrobky, môžeme poskytnúť v regiónoch Liptov a Orava najväčší sortiment tohto tovaru od rôznych renomovaných výrobcov za výhodných podmienok s príslušným servisom.


Popis spoločnosti
Poskytujeme poradenskú činnosť zdarma. Ako jedna z mála organizácií na Slovensku sa zaoberáme dokumentačnou prípravou strojových zariadení na uvedenie do prevádzky z hľadiska ich bezpečnosti. V tejto oblasti úzko spolupracujeme s Technickou inšpekciou a.s. a TÜV Rheinland Slovensko s.r.o., ktoré pôsobia v oblasti inšpekcií a sú oprávnenými právnickými osobami na overovanie plnenia požiadaviek bezpečnosti technických zariadení v zmysle platných predpisov a noriem.
Výsledkom tejto činnosti je certifikát o splnení bezpečnosti technického zariadenia. Jednou z kľúčových aktivít našej s.r.o. je projektovanie stavieb.
Táto činnosť je realizovaná odborne zdatnými, skôr i neskôr narodenými odborníkmi s príslušnými oprávneniami na vykonávanie odborných činností vo výstavbe. Pri tvorbe projektovej dokumentácie sa teda stretáva skúsenosť s najnovšími trendami v oblasti projektovania a realizácie stavieb. Vzhľadom k našej viac ako 30 ročnej praxi v oblasti projektovania sme schopní odborne zhotoviť projektovú dokumentáciu akejkoľvek stavby počnúc rodinným domom cez bytovku až k priemyselnej či technologickej stavbe.
Kľúčové slová:
Stavebníctvo, Služby, Stavebné Práce, Obklady, Dlažby, Projektovanie, Stavby na Klúc, Ploty, Priemyselné Stavby, Realizácia Stavieb, Inžinierska Cinnost, Betón, Zámková Dlažba, Dlažba, Inšpekcia, Revízia, Projekcia, Palisády, Výrobky z Betónu, Obrubníky, Pokladanie Dlažby, Energetické Stavby, Alpský Plot, Betónový Obklad, Plot Betónový, Všeobecné Stavby, Kolaudácie Stavby, Realizáciu Stavby

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Texing Prest S.r.o!

Viete Texing Prest S.r.o? Potom podeľte svoj názor.