Spinn s.r.o., Ružomberok

5 Recenzie
Spinn s.r.o.
Madačova 1A
034 01 Ružomberok
Žilinský Kraj
Telefón:
0800 222 220
Web stránka:

Otváracie Hodiny

nedeľaneZatvorené
pondelokpo
15:30 – 15:30
utorokutZatvorené
stredastZatvorené
štvrtokšt
15:30 – 15:30
piatokpiZatvorené
sobotasoZatvorené
Zatvorené.
Otvára v  1 deň 3 h 35 min.
1 deň 3 h 35 min

Popis

Súčasťou očného laserového centra je aj očná ambulancia, vybavená špičkovými diagnostickými prístrojmi od renomovaných svetových výrobcov. Ambulancia však slúži výhradne na účely predoperačných vyšetrení, konzultácií spojených s operáciou excimerovým laserom a pooperačných kontrol. Objednanie sa na predoperačné vyšetrenie alebo na konzultáciu s MUDr. Jánom Čuvalom, PhD.
je možné prostredníctvom nášho call centra na bezplatnom telefónnom čísle 0800 222 220, ktoré funguje denne od 8:00 do 17:00. Návšteva je možná len po predchádzajúcom dohodnutí termínu. Všetky výkony sú plne hradené zo strany pacienta.
Očné laserové centrum SPINN nie je zmluvným partnerom zdravotných poisťovní.


Kľúčové slová:
Okuliare, Zdravotnícke Zariadenia, Šošovky, Očná Ambulancia

Recenzie

, 17. apríla 2018

Veľmi dobrá klinika - v Spinne som bola na operácii očí, zákrok dopadol super. Som rada, že som sa okuliarov definitívne zbavila. :)

, viac ako 6 mesiaci dozadu

odceňujem odborný prístup lekárov a taktiež celého personálu kliniky, absolvovala som aj očné vyšetrenie následne aj operáciu a som nadšená, že som si vybrala túto kliniku :) :)

, viac ako 6 mesiaci dozadu

...skvely pristup a odbornost...do SPINN-u chodim na ortopediu uz nejaky ten cas...a som rada ze som sa tak rozhodla...konecne nemusim niekde v cakarni cakat cely den len aby som sa dostala na radu...

, viac ako 6 mesiaci dozadu

Len vďaka klinike Spinn sa mi splnil sen. Mojím snom bolo opäť vidieť ako kedysi a nenosiť okuliare, ktoré ma vždy tlačili či už za ušami alebo na nose. Konečne môžem nosiť slnečné okuliare bez toho aby som malá akýkoľvek problém vidieť. Ďakujem!

, viac ako 6 mesiaci dozadu

za tyzden to bude presne sest mesiacov odkedy som bol na laserovej operacii oci na tejto klinike a mozem povedat, ze som nikdy nebol stastnejsi. Roky som sa trapil s okuliarmi a so sosovkami, ktore stali nemale peniaze. Po naliehani zeny som sa konecne odhodlal na operaciu zajst a nelutujem. Moj dobry zrak je spat a to bez akychkolvek komplikacii :-)

Napíšte recenziu pre Spinn s.r.o.!

Viete Spinn s.r.o.? Potom podeľte svoj názor.