Slovak Telekom, A.s. Prešov

1 Názor
aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Otváracie Hodiny

Hodiny sa môžu líšiť
utorokut
9:00 – 17:30
stredast
9:00 – 17:30
štvrtokšt
9:00 – 17:30
piatokpi
9:00 – 17:30
sobotaso
8:00 – 12:00
nedeľaneZatvorené
pondelokpo
9:00 – 17:30
Zatvorené.
Otvára v  3 h 39 min.
3 h 39 min

Popis

Web stránka Slovak Telekom, A.s. Prešov je

Slovak Telekom ako prvý na Slovensku uviedol službu MMS správ a produkt BlackBerry. Jej zákazníci majú k dispozícii roamingové služby v sieťach mobilných operátorov v destináciách celého sveta. Spoločnosť je považovaná za lídra v oblasti poskytovania telekomunikačných služieb v najnáročnejšom segmente biznis zákazníkov, a to z hľadiska rozsahu služieb, ako aj ich kvality.


Popis spoločnosti v angličtine
The company is an universal operator offering residential and corporate clientele benefits of a comprehensive solution provided from a single source. Telekom brand offers the complex portfolio of voice and data services provided via fixed and mobile network. It also constantly introduces international know-how, innovative solutions and cutting edge technological trends to the market.
Slovak Telekom offers a full-array of data and voice services, owns and operates the fixed and mobile telecommunications network covering almost the entire territory of the Slovak Republic. In the field of the fixed network, the company systematically invests in the most advanced optical infrastructure, operates the Next Generation Network (NGN) and is the largest broadband provider in the country.
As the first multimedia operator, it offers the digital TV Magio via fixed networks and satellite technology DVB-S2.
Kľúčové slová:
Internet, Telekomunikácie, Fototechnika, Mobily, Bezdrôtové Pripojenie, Telefóny, Telefónne Ústredne, Televízne Spolocnosti, Mobil, Pevná Linka, Mobilní Operátori, Mobilný Telefón, Predajca Telekomunikačných Služieb, Telekomunikacní Operátori, Televízia Magio

Recenzie

, viac ako 2 roky

Predajňa je už od trvalo 31.7.2015 zatvorená, ale tu o tom ešte nevedia. V tej horúčave som sa tam dotrepal a ona už dávno nefunkčná...
Komentár

Podľa Xy, viac ako 2 roky

"Super". Ďakujeme pekne za info že sa tam nemusíme zbytočne trepať tiež.

Napíšte recenziu pre Slovak Telekom, A.s. Prešov!

Viete Slovak Telekom, A.s. Prešov? Potom podeľte svoj názor.

Facebook
Twitter

telekom.sk filiálky v okolí

 1. Vihorlatská 2/A
  080 01  Prešov
 2. Nám. Osloboditeľov 1
  040 11  Košice
 3. Toryská 5
  040 11  Košice
 4. Moldavská Cesta 32
  040 11  Košice
 5. Letná 47
  052 01  Spišská Nová Ves