Pavol Slamka - Pieta, Považská Bystrica

aktualizované dňa 15. 5. 2020 Yext

Otváracie Hodiny

Tieto hodiny môžu byť ovplyvnené kvôli obmedzeniam koronavírusu vydaným vládou.
pondelokpoOtvorené 24 hodín
utorokutOtvorené 24 hodín
stredastOtvorené 24 hodín
štvrtokštOtvorené 24 hodín
piatokpiOtvorené 24 hodín
sobotasoOtvorené 24 hodín
nedeľaneOtvorené 24 hodín

NONSTOP

Popis

Spoločnosť Slamka Pavol - PIETA so sídlom v Považskej Bystrici ponúka svoje profesionálne pohrebné služby v Trenčianskom a Žilinskom kraji už od roku 1993. Zabezpečíme pre vás kompletné pohrebné, cintorínske, kremačné a kamenárske služby. Vybavenie všetkých náležitostí spojených s úmrtím vášho blízkeho je pre nás samozrejmosťou. Zabezpečujeme prevozy zosnulých v rámci Slovenska aj zahraničia.
Rozumieme ťažkej životnej situácií našich klientov v období straty blízkeho človeka. Z toho dôvodu kladieme dôraz najmä na ľudský a citlivý prístup pri zabezpečovaní všetkých náležitostí. Na základe našich dlhoročných skúseností sa dokážeme prispôsobiť všetkým klientovým požiadavkám a predstavám ohľadom poslednej rozlúčky so zosnulým.
V rámci našich služieb pre vás zabezpečíme:
- pohrebné služby
- cintorínske služby
- kremačné služby
- kamenárstvo
- kvetinárstvo
- kar
Naše pohrebné služby zahŕňajú vybavenie všetkých administratívnych, prevozy a zvozy zosnulých, zabezpečenie cirkevnej alebo občianskej poslednej rozlúčky, kremácie s obradom alebo bez, zabezpečenie kňaza, rečníka, spevákov prípadne kvetinovej výzdoby, vystavenie parte a samotný pohreb. K dispozícií máte široký výber rakiev, urien a doplnkového sortimentu.
Poskytujeme kompletné cintorínske služby, od výkopu a zásypu hrobového miesta, prípravu hrobky, uloženie urny cez výzdobu hrobového miesta, jeho pravidelnú údržbu a čistenie. Zabezpečíme taktiež kremačné služby, ktoré zahŕňajú dopravu do krematória, samotnú kremáciu a rozlúčku s výzdobou, uloženie urny, prípadne jej zaslanie na určenú adresu.
Na výber vám ponúkame široký sortiment vencov a kytíc z umelých alebo živých kvetov, kahancov, sviečok a rôzneho doplnkového sortimentu. Zabezpečujeme taktiež výrobu pomníkov a písmen a opravy, brúsenie a čistenie existujúcich hrobov.
V prípade záujmu pre vás zrealizujeme smútočný kar a gastro servis. Kontaktujte nás pre viac informácií.


Kľúčové slová:
Pohrebné služby, Kamenárstvo, Kvetinárstvo, Nonstop Pohrebníctvo, Cintorínské Služby
Kategórie
Pohrebníctvo

Pohrebná služba Považská Bystrica

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Pavol Slamka - Pieta!

Viete Pavol Slamka - Pieta? Potom podeľte svoj názor.