Tatrawood Poprad

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Otváracie Hodiny

piatokpi
9:00 – 18:00
sobotaso
9:00 – 12:00
nedeľaneZatvorené
pondelokpo
9:00 – 18:00
utorokut
9:00 – 18:00
stredast
9:00 – 18:00
štvrtokšt
9:00 – 18:00
Otvorené.
Zavrie v  4 h 54 min.
4 h 54 min

Popis

Web stránka Tatrawood Poprad je

Firma realizuje aj distribúciu pre slovenské výrobné firmy. Vlastné dizajny a nápady prezentuje pomocou svojich veľmi populárnych značiek Roderico a Buggilarri. Od roku 1996 sa pod heslom "ešte bližšie k zákazníkovi" firma rozhodla prevádzkovať aj maloobchodnú činnosť s cieľom ešte dôkladnejšieho rozpoznávania potrieb a požiadaviek konečného spotrebiteľa.
Takýmto spôsobom TATRAWOOD dokáže citlivo a včas upravovať svoju ponuku, ktorá sa neustále mení a prispôsobuje dianiu na trhu s koženou galantériou. Firma kladie počas celej svojej existencie dôraz na dobré partnerské vzťahy s odberateľmi.
Preto kvôli ľahkej dostupnosti ponúka okrem materského veľkoskladu v Poprade tovar k okamžitému odberu aj vo filiálkach v Bratislave a v Piešťanoch, a prakticky tak pokrýva územie celého Slovenska. V súčasnosti má TATRAWOOD vo svojom portfóliu viac ako 3000 druhov tovaru z rôznych materiálov, v rozličných farebných škálach, dizajnoch a cenových kategóriách.


Popis spoločnosti
TATRAWOOD patrí medzi privátne firmy s najdlhšou históriou pôsobiace v oblasti koženej galantérie na Slovensku. Počas svojej existencie sa z nej stala silná a rešpektová spoločnosť, ktorú s obľubou vyhľadávajú obchodníci z celej Strednej Európy. Firma bola založená v júli 1992. Už od svojich začiatkov ponúkala najširší sortiment koženej galantérie na Slovensku, ktorý spočiatku pozostával prevažne z peňaženiek a drobnej koženej galantérie, ale postupne sa obohacoval o kabelky, ruksaky, opasky, kufre, manikúry, dáždniky, kožené rukavice apod.
S rozširovaním ponuky začali pribúdať aj obchodní partneri a dodávatelia, záujem zo zahraničia o zastupovanie značiek prostredníctvom firmy TATRAWOOD na Slovensku a v Strednej Európe rýchlo rástol. V súčasnosti výhradne zastupuje také zvučné mená, ako sú Porsche Design, Betty Barclay, Titan, Gerry Weber, More&More, Maitre, Bodenschatz, Greenland..., pričom zoznam zastupovaných značiek sa priebežne obohacuje a rozširuje. TATRAWOOD je držiteľom rôznych ocenení z významných podujatí.
Za posledných 12 rokov ani raz nevynechal príležitosť zúčastniť sa všetkých odborných veľtrhov a kontraktačných dní konaných na Slovensku. Prezentácia aktuálneho tovaru na najbližšiu sezónu bola tou najlepšou cestou informovať o najnovších trendoch a výhodných ponukách - čo oceňujú všetci odberatelia a obchodníci, keďže im to výrazne uľahčuje prácu a orientáciu vo svete módy.
Kľúčové slová:
Obuv, Kabelky, Tašky, Galantéria, Peňaženky, Koža, Cestovné Tašky, Ruksaky, Penaženky, Aktovky, Taška, Peňaženka, Diplomatky, Kožena Galanteria, Kožená Penazenka, Europeňaženka

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Tatrawood Poprad!

Viete Tatrawood Poprad? Potom podeľte svoj názor.