DSP Engineering, s.r.o., Poprad

2 Recenzie
aktualizované dňa 17. 8. 2019 Peter

Otváracie Hodiny

Tieto hodiny môžu byť ovplyvnené kvôli obmedzeniam koronavírusu vydaným vládou.
stredast
9:00 – 17:00
štvrtokšt
9:00 – 17:00
piatokpi
9:00 – 17:00
sobotasoZatvorené
nedeľaneZatvorené
pondelokpo
9:00 – 17:00
utorokut
9:00 – 17:00
Zatvorené.
Otvára v  3 h 24 min.
3 h 24 min

Ekonomické informácie

IČO
47504412

Popis

Žalúzie horizontálne a vertikálne podľa Vašich predstáv. Žalúzie na okná dodávame a montujeme na mieru. Farebné prevedenie žalúzií bez limitov. Ponúkame sieťky na okná a dvere.
Pevné siete na okná, rolovacie siete na okná, siete na okná atypických rozmerov a taktiež dodávame siete na hliníkové okná. Montujeme interiérové rolety v rôznych farebných prevedeniach. Rolety na okná ponúkame aj v zaujímavých dekoračných vzoroch.
Zaujímavým a netradičným interiérovým doplnkom sú taktiež japonské steny, ktoré slúžia na zatemnenie alebo priestorové predelenie interiérov.


Kľúčové slová:
Žalúzie, Rolety, Siete Proti Hmyzu, Horizontálne Žalúzie, Sieťky Proti Hmyzu, Vertikálne Žalúzie, Interiérové Žalúzie, Japonské Steny, Sieťky na Okná, rolety deň noc, Sietky na Okna, lacne zaluzie, lacné žalúzie, otváracia sieťka na dvere, otváracia sieťka na okná, pevná sieťka na okná, plisse sieťka na okno, plisse sieťky na dvere, rolety na okná, rolovacie sieťky na dvere, rolovacie sieťky na okná, Siete na Okná, sietka na okno, sietky na okna poprad, sieťky na dvere, sieťky na okná poprad, zaluzie poprad, Žalúzie Poprad

Recenzie

, 30. 8. 2019

Pri obhliadke a zameraní okien avizovali termín montáže sieťok a žalúzií 3-4 týždne. Na prekvapenie ich dodali za 6 dní. Sme spokojní.

, 29. 8. 2019

Po zameriavani okien avizovali dodanie za 3-4 týždne. Na prekvapenie nám dodali sieťky a žalúzie za 5 dní. Sme spokojní.

Napíšte recenziu pre DSP Engineering, s.r.o.!

Viete DSP Engineering, s.r.o.? Potom podeľte svoj názor.