Auto Šport Maličký, Poprad

Popis

Web stránka Auto Šport Maličký je

Naša predajňa sa špecializuje na predaj autodoplnkov od rôznych výrobcov pre širokú škálu automobilových značiek. Kedže neexistujú súčiastky, ktoré vydržia večnosť a väčšina majiteľov nieje spokojná z vybavením svojho auta, dovoľujeme si vás pozvať do našej predajne. Myslíme na všetkých a preto od nás určite neodídete nespokojní, ba dokonca určite si vyberiete niečo pre svojho miláčika.


Popis spoločnosti
Auto Šport Maličký vznikol v roku 1991, zo sídlom v Poprade-Veľkej. Postupne sme si vytvorili široký okruh spokojných zákazníkov. Naša predajňa sa špecializuje na predaj autodoplnkov a autopríslušenstva.
V súčastnosti disponujeme kvalitným sortimentom pre rôzne typy automobilov. Nájdete u nás všetko čo potrebujete pre Váš automobil.
Vybrať si môžete s pomedzi: strešné boxy, strešné nosiče, textílne a gumové autokoberce, plastové vane do kufra, autopoťahy na mieru, poťahy volantov, kryty kolies, disky a snežné reťaze, doplnky do interiéru a exterériu (svietidlá, držiaky, nálepky, tuningové doplnky...).
Kľúčové slová:
Náhradné Diely, Kozmetika, Náhradné Autosúciastky, Autodoplnky, Autokozmetika, Koberce, Motorové Oleje, Strešné Nosiče, Boxy, Autopoťahy, Nosiče, Strešné Boxy, Vosky, Šampóny, Osviežovače Vzduchu, Autokoberce, Leštenky, Autopoťahy na Mieru, Gumové Autokoberce, Interiérové Čističe, Plastové Vane

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Auto Šport Maličký!

Viete Auto Šport Maličký? Potom podeľte svoj názor.