SPA Hotel Pro Patria Hotel Piešťany, Pieštany

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Popis

Web stránka SPA Hotel Pro Patria Hotel Piešťany je

Historický kúpeľný hotel postavený v roku 1916 v centre Kúpeľného ostrova. Bezbarierový prístup do kúpeľných priestorov v hoteli alebo blízkych Napoleonskych kúpeľov. Obdivujte stálu expozíciu Balneologického múzea v hoteli. Doprajte si oddych v kúpeľnom parku, kde si započúvajte do vtáčieho spevu pod korunami stromov, alebo obdivujte termálne jazierka ako aj voliéru s pávmi a vzácnymi bažantmi.


Popis spoločnosti
Kúpeľný hotel Pro Patria má bohatú históriu - bol otvorený dňa 30. mája v roku 1916 za prítomnosti arcivojvodu Františka Salvatora Habsburského a Ľudovíta Wintera za účelom liečby ranených vojakov počas prvej svetovej vojny. Z celého slávnostného otvorenia ako aj posvätenia nového sanatória existuje unikátny filmový záznam, čo je atrakciou hotela.
Hotel má zaujímavý vejárovitý pôdorys. V centre "vejára" je umiestnená balneoterapia a okolo nej sa lúčovito rozbiehajú jednotlivé pavilóny s hotelovými izbami, kaviareň a dve reštaurácie.
V 90 -tich rokoch prebehli rekonštrukčné práce za účelom modernizácie objektu.
Popis spoločnosti v angličtine
Beautifully restored period spa hotel from 1916 located in the centre of the Spa Island Barrier-free access to treatment rooms in the hotel or nearby Napoleon Spa Admire the permanent exhibition of the Balneological Museum in the hotel Treat yourself to a little time off in our Spa park, enjoy listening to birdsong under old trees, the tranquility of the thermal pools or the enclosure with peacocks and rare pheasants.
Kľúčové slová:
Ubytovanie, Hotel

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre SPA Hotel Pro Patria Hotel Piešťany!

Viete SPA Hotel Pro Patria Hotel Piešťany? Potom podeľte svoj názor.

Facebook
Twitter

kupelepiestany.sk filiálky v okolí

 1. Kúpeľný Ostrov
  921 29  Piestany
 2. Kupelny Ostrov
  921 29  Pieštany
 3. Kúpelný Ostrov
  921 29  Pieštany
 4. Kúpeľný Ostrov
  921 29  Pieštany