SPA Hotel Jalta & Dependance Hotel Piešťany, Pieštany

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Popis

Web stránka SPA Hotel Jalta & Dependance Hotel Piešťany je

Pešia zóna mesta Piešťany je len pár krokov od Kúpeľného ostrova. Útulné prostredie a slovenská pohostinnosť. Letné terasy hotela vás pozývajú k odpočinku. Doprajte si oddych v kúpeľnom parku, kde si započúvajte do vtáčieho spevu pod korunami stromov, alebo obdivujte termálne jazierka ako aj voliéru s pávmi a vzácnymi bažantmi.


Popis spoločnosti
Kúpeľný hotel Jalta bol postavený v roku 1929 vo funkcionalistickom slohu na základe návrhu architekta Weisza. Dependance postupne pribúdali v medzivojnovom období. Pôvodne predstavovali obľúbené sanatóriá, v súčasnosti je väčšina z nich po rekonštrukcii a ponúkajú kvalitné hotelové služby. Vila "Ivánka" (Dependence Šumava) Nárožný objekt penziónu lokalizovaný v kontakte s parkom, realizovaný v r. 1928 v slohu konštruktivizmus - funkcionalizmus podľa projektu J.
Merganca a O. Klimeša. Vila "Riviera" (Dependence Riviera) Objekt penziónu uzatvárajúci nábrežnú skupinu troch víl, patriacich k znakovému špecifiku panorámy pravobrežného nábrežia. Realizovaný v r.
1928 na základe návrhu F. Wimmera a A. Szönyiho (reminiscencia moderny).
Popis spoločnosti v angličtine
The pedestrian zone of Piešťany town is conveniently situated just a few steps from the Spa Cosy premises and Slovak hospitality The hotel summer terraces invite you to unwind Treat yourself to a little time off in our Spa park, enjoy listening to birdsong under old trees, the tranquility of the thermal pools or the enclosure with peacocks and rare pheasant
Kľúčové slová:
Wellness, Fototerapia, Balneoterapia, Hydromasážne, Kávový Servis, Podvodné Masáže, Čajový Servis

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre SPA Hotel Jalta & Dependance Hotel Piešťany!

Viete SPA Hotel Jalta & Dependance Hotel Piešťany? Potom podeľte svoj názor.

Facebook
Twitter

kupelepiestany.sk filiálky v okolí

 1. Winterova 29
  921 29  Piešťany
 2. Sad Andreja Kmeta 1808
  921 01  Pieštany
 3. Kúpeľný Ostrov
  921 29  Pieštany
 4. Kúpeľný Ostrov
  921 29  Piestany
 5. Kupelny Ostrov
  921 29  Pieštany