SPA Hotel Balnea Grand Hotel Piešťany, Pieštany

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Popis

Web stránka SPA Hotel Balnea Grand Hotel Piešťany je

Moderný hotelový komplex nachádzajúci sa na Kúpeľnom ostrove v blízkosti golfového ihriska. Priamo spojený s impozantným Balneo centrom, ktoré ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr. Zažite jedinečný kultúrny a hudobný program v blízkom kultúrnom centre. To správne miesto pre podujatia do 400 ľudí. Doprajte si oddych v kúpeľnom parku, kde si započúvajte do vtáčieho spevu pod korunami stromov, alebo obdivujte termálne jazierka ako aj voliéru s pávmi a vzácnymi bažantmi.


Popis spoločnosti
História ubytovacieho komplexu Balnea Grand Splendid sa začala písať od dňa 23. marca 1970, kedy sa začalo s jeho výstavbou. Ako prvý bol odovzdaný do prevádzky Hotel Balnea Splendid (12.júla 1971) a krátko na to, dňa 16.
augusta 1971 privítali prvých pacientov aj v hoteli Balnea Grand. Celý komplex je umiestnený vo sviežej zeleni, na konci kúpeľného ostrova, v tesnej blízkosti 9 -jamkového golfového ihriska.
Mnohí významní domáci i zahraničný návštevníci, vysokí štátni činitelia a vedecký pracovníci využili a stále využívajú komfort a pohodlie moderného komplexu Balnea Grand Splendid. Návštevníci tu nájdu nielen zdravie a pokoj, ale aj rôzne kultúrne a spoločenské podujatia nielen zo Slovenska, ale i z celého sveta.
Popis spoločnosti v angličtine
A modern hotel complex on the Spa Island located in a close proximity to the golf course Directly connected to the impressive Balnea Health Spa, which offers a wide range of unique therapeutic and relaxation treatments. Enjoy the unique culture and music programme in the adjoining culture centre. The right place for events for up to 400 people. Treat yourself to a little time off in our Spa park, enjoy listening to birdsong under old trees, the tranquility of the thermal pools or the enclosure with peacocks and rare pheasants.
Kľúčové slová:
Ubytovanie, Sauna, Hydromasážne, Podvodné Masáže

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre SPA Hotel Balnea Grand Hotel Piešťany!

Viete SPA Hotel Balnea Grand Hotel Piešťany? Potom podeľte svoj názor.

Facebook
Twitter

kupelepiestany.sk filiálky v okolí

 1. Kúpeľný Ostrov
  921 29  Piestany
 2. Kupelny Ostrov
  921 29  Pieštany
 3. Kupelny Ostrov
  921 29  Pieštany
 4. Kúpeľný Ostrov
  921 29  Pieštany