SEMAN spol. s r.o., Pieštany

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Popis

Web stránka SEMAN spol. s r.o. je

Firma Peter Seman je obchodno - technická firma pôsobiaca na európskom trhu od roku 1999. Hlavným zámerom je predaj stavbenej chémie nemeckého výrobcu firmy REMMERS a profesionálnej striekacej, injektážnej techniky rôznych svetových výrobcov (Wagner, Titan, Graco, Hubner, Sata a i.) a viacúčelových šnekových púmp. Produkty sú na vysokej kvalitatívnej a ekologickej úrovni. Hlavnou úlohou je komplexná dodávka moderných materiálov a vhodnej aplikačnej technológie. Individuálny prístup k zákazníkovi a riešenie konkrétnych požiadavok sú hlavnou prioritou našej spoločnosti.


Popis spoločnosti
Po dohode ponúkame komplexné služby ako je poradenská činnosť v oblasti priemyslenej povrchovej úpravy drevených eurookien a dverí (školenie pracovníkov, technologické riešenia vo výrobe, ošetrovanie povrchu a pod.), dodávka plnoautomatickej technológie na zvlčovanie zduchu, mokrá povrchová úprava rôznych druhov (drevo, kov, omietka a pod.), izolácia stavebných základov komplexným systémom Aida Kiesol. Dodanie tovaru zabezpečujeme bezplatným pravidelným rozvozom tovaru, ale samozrejme ponúkame expres služby. Samozrejmosťou je praktické predvádzanie aplikačných zariadení spoločne s materiálmi (môžu byť aj vaše) priamo u Vás.
Kľúčové slová:
Kompresory, Ochrana Stavieb, Elektrické Striekacie Zariadenia, Injektážne Zariadenia, Povrchová Úprava Okien, Zvlhčovací Systém, Šnekové Pumpy, Údržba Povrchu Okien

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre SEMAN spol. s r.o.!

Viete SEMAN spol. s r.o.? Potom podeľte svoj názor.