Danubius Health SPA Resort Thermia Palace Hotel Piešťany, Pieštany

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Popis

Web stránka Danubius Health SPA Resort Thermia Palace Hotel Piešťany je

Hotel Thermia Palace***** je renovovaný secesný skvost v štýle Art-Nouveau postavený v roku 1912, situovaný v malebnom prostredí Kúpeľného ostrova. Päťhviezdičkový hotel sa nachádza nad termálnymi prameňmi liečivej vody a liečivého bahna, priamo spojený s kúpeľným domom Irma. Doprajte si unikátny kúpeľ v bahnisku a zrkadlisku v luxusných kúpeľných priestoroch. Ochutnajte výbornú kuchyňu v reštaurácii Grand a lahodnú kávu v Café Alexander s letnou terasou. Doprajte si oddych v kúpeľnom parku, kde si započúvajte do vtáčieho spevu pod korunami stromov, alebo obdivujte termálne jazierka ako aj voliéru s pávmi a vzácnymi bažantmi.


Popis spoločnosti
Secesný hotel Thermia Palace a kúpele Irma sa po otvorení v roku 1912 stali medzinárodne známymi a vyhľadávanými nielen v Európe, ale v celom svete. Ľudovít Winter využil čarovný príbeh o pávovi, ktorý sa vyliečil v piešťanskej vode, a zvolil ho za symbol hotela. Reliéf páva je na hlavnom priečelí hotela i na vitráži na poschodí.
Myšlienka vybudovať luxusný, nadštandardný hotel spojený chodbou s mimoriadnymi kúpeľmi sa podarila. Takmer 100 rokov plnili svoju úlohu len s čiastočnými renováciami.
Autormi projektov boli budapeštianski architekti Ármin Hegedüs a Henrich Böhm.
Popis spoločnosti v angličtine
Beautifully renovated Art-Nouveau gem built in 1912 and nesting in the picturesque environment of Spa Island. Located on the site of thermal springs and healing mud, directly connected to Irma Health Spa. Immerse yourself in the unique mud and mirror pool in our luxurious spa premises All you need to keep fit on Spa Island: golf course, tennis, jogging paths. Water sports, fishing, cycling, squash and bowling in Piešt´any. Treat yourself to a little time off in our Spa park, enjoy listening to birdsong under old trees, the tranquility of the thermal pools or the enclosure with peacocks and rare pheasants.
Kľúčové slová:
Terapeutické Služby, Kúpeľný Dom, Kávový Servis, Podvodné Trakcie

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Danubius Health SPA Resort Thermia Palace Hotel Piešťany!

Viete Danubius Health SPA Resort Thermia Palace Hotel Piešťany? Potom podeľte svoj názor.

Facebook
Twitter

Stiahnuť

DANUBIUS HEALTH SPA RESORT THERMIA PALACE HOTEL PIEŠŤANY
DANUBIUS HEALTH SPA RESORT THERMIA PALACE HOTEL PIEŠŤANY
PDF od 4. 5. 2012 - 518 KB
Stiahnuť súbor

kupelepiestany.sk filiálky v okolí

 1. Sad Andreja Kmeta 1808
  921 01  Pieštany
 2. Kúpeľný Ostrov
  921 29  Piestany
 3. Kupelny Ostrov
  921 29  Pieštany
 4. Kupelny Ostrov
  921 29  Pieštany
 5. Kúpelný Ostrov
  921 29  Pieštany