Bowling center Victoria, Pieštany

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Popis

Web stránka Bowling center Victoria je

Reštaurácia, Kaviareň, Bar, VIP salónik Vyberte z ponuky občerstvenie podľa dennej ponuky keď nie ste práve hladný, len máte chuť na niečo malé. Počas hry skúste ochutnať našu Pizzu a poseďte si s priateľmi pri dobrom víne či pive. Veríme, že zo širokej ponuky alkoholických i nealkoholických nápojov, vynikajúcej kávy Lavazza, ezkluzívnych čajov Mistral si vždy vyberiete práve to načo máte chuť a náladu.


Popis spoločnosti
Bowling je zábavou a pohybom, ktorý pristane všetkým. Hra pre relax, zdravie a zábavu s priateľmi, aktívny oddych pre kúpeľných hostí po procedúrach, pre návštevníkov mesta, ale aj na usporiadanie rodinných či firemných turnajov. Piešťany sú nesporne športovým mestom. No ak sa pozrieme na ponúkané druhy športu, sú skôr profesionálne zamerané.
V meste chýba také športovo-zábavné centrum, ktoré by mohli využívať ľudia v každom veku. A to je bez pochyby bowling, ktorý teraz v Európe zažíva boom. Bowling dáva možnosť aj mladým ľuďom, ktorí sa nezaoberajú profesionálne nejakým športom, aktívne tráviť svoj voľný čas v peknom a príjemnom prostredí.
Bowling je šport pre každý vek: môžete ho hrať pre zábavu i relax, ale môžete sa ním začať zaoberať aj profesionálne. Bowling Center Victoria je otvorený pre milovníkov tejto zaujímavej hry, pre začiatočníkov, pre školy a kluby i pre profesionálnych hráčov.
Kľúčové slová:
Reštaurácia, Koktail Bar, Café Bar

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Bowling center Victoria!

Viete Bowling center Victoria? Potom podeľte svoj názor.