I Motion trade s.r.o., Nové Zámky

Otváracie Hodiny

stredast
8:00 – 16:30
štvrtokšt
8:00 – 16:30
piatokpi
8:00 – 16:30
sobotasoZatvorené
nedeľaneZatvorené
pondelokpo
8:00 – 16:30
utorokut
8:00 – 16:30
Zatvorené.
Otvára v  2 h 24 min.
2 h 24 min

Ekonomické informácie

IČ DPH
SK 2120684896

Popis

Web stránka I Motion trade s.r.o. je

Dodávateľ komponentov na modulárne dopravníky spoločnosti IntraMotion. Projekcia dopravníkových systémov.


Popis spoločnosti
I Motion trade s.r.o. je strategický partner IntraMotion. Nielen pre Slovensko, ale aj Maďarsko, Srbsko, Slovinsko a Chorvátsko.
Spoločnosť I Motion trade s.r.o. je dodávateľ vysoko kvalitných nemeckých komponentov pre modulárne dopravníkové systémy IntraMotion a hliníkové konštrukčné systémy.
Dopravníkové systémy IntraMotion sú jednoduché dopravníky, ale aj komplexnejšie riešenia, ktorých realizácia si vyžaduje minimálny čas a minimálne náklady. Naše dopravníkové systémy sú modulárne, t.j. umožňujú zostavenie celých výrobných liniek, alebo logistických celkov z jednotlivých komponentov. Vyskúšajte si online konfigurátor, pomocou ktorého je možné niekoľkými kliknutiami ľahko a rýchlo zostaviť dopravník a získať odhad nákladov. Hotové dopravníky sú prispôsobiteľné a flexibilné.
Popis spoločnosti v angličtine
I Motion trade s.r.o. je IntraMotion strateški partner. Ne samo za Slovačku, vec? i za Mađarsku, Srbiju, Sloveniju i Hrvatsku.
Kompanija I Motion trade s.r.o. je dobavljač visokokvalitetnih nemačkih komponenata za transportne trake i modularne transportne sisteme IntraMotion.
Nije važno ako ste integrator i tražite pouzdanog dobavljača sa brzom logistikom ili krajnjim korisnicima gotovih sistema i trebate visokokvalitetne rezervne delove.
Poslovni i tehnički tim I Motion trade s.r.o. Dac?e vam pravo rešenje.
Nakon mapiranja vaših potreba i tehnoloških i tehnoloških uslova, naši tehničari c?e dizajnirati vaše transportne trake.
Ako imate svoj tim tehničara i tehničko rešenje je vec? dizajnirano, pošaljite nam vaš predlog i pošaljite mi listu komponenti za transportere ili aluminijumske konstrukcije zajedno sa citatom.
Kompanija radi sa iskusnim integratorima u svakom regionu, pa ako niste obučeni, naš partner integrator c?e sakupljati, isporučivati i fino podesiti vaše transportere.
Kľúčové slová:
Dopravníky, dopravníkové systémy modulárne dopravníky
Hovorené jazyky
Maďarčina Angličtina Srbština

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre I Motion trade s.r.o.!

Viete I Motion trade s.r.o.? Potom podeľte svoj názor.