ELKO EP SLOVAKIA s.r.o., Nitra

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Popis

Web stránka ELKO EP SLOVAKIA s.r.o. je

Sme tu preto, aby sme vniesli nové možnosti do Vášho života. Prinášame moderné riešenie elektroinštalácie, ktoré Vám poskytne komfort, bezpečie a úspory elektrickej energie. Našim cieľom je priniesť produkt, ktorého znakom je kvalita, multifunkčnosť a dobrá cena. Týmto sledujeme motto: "Vždy niečo naviac", ktoré premietame nielen v prednostiach samotných produktov, ale tiež v šetrnom prístupe k prírodným zdrojom z hľadiska výroby i z hľadiska možnosti využitia modulových prístrojov v úspore energie.


Popis spoločnosti
Spoločnosť ELKO EP, s.r.o. vyvíja svoje aktivity ako na domácom trhu, tak i v zahraničných krajinách. V tuzemsku dodáva svoje produkty už od roku 1996 prostredníctvom vybudovanej predejnej siete veľkoobchodných partnerov v oblasti elektro.
Inštaláciu zbernicového systému "Inteligentnej a komfortnej elektroinštalácie INELS" zaisťuje pomocou certifikovaných "systémových partnerov", ktorí sú schopní zaistiť komplexné prevedenie elektroinštalcie od návrhu až po samotnú realizáciu a technickú podporu systému. V exportných teritóriách spoločnosť spolupracuje od roku 1999 s distribútormi a "brandnamingovými" partnermi (produkty pod inou značkou).
Akvizičné činnosti exportného teamu smerujú k získavaniu nových predajných teritórií nielen v Európe, ale po celom svete.
Popis spoločnosti v angličtine
Suntem aici să vă aducem noi posibiltăţi în viaţă. Producem dispozitive electronice modulare, care vă face viaţa mai uşoară, economisiţivă timpul şi energia electrică. Dorim să vă oferim produse care au însuşirile: Calitate - Multifuncţionalitate - Valoare. Cei care urmează filozofia noastră "Întodeauna mai mult", Ce se referă nu numai la produsele noastre, dar şi la resursele naturale prietenoase, cu respect pentru producţia produselor noastre şi folosirea lor pentru suportul economisirea energiei.
Kľúčové slová:
Osvetlenie, Elektroinštalácia, Zásuvky, Vypínače, Elektronické, Prúdové Chrániče, Digitálny Termostat, Napäťové Relé, Predaj Elektronických Modulových Prístrojov

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre ELKO EP SLOVAKIA s.r.o.!

Viete ELKO EP SLOVAKIA s.r.o.? Potom podeľte svoj názor.

Facebook