Vbh Slovakia, S.r.o., Liptovský Mikuláš

Vbh Slovakia, S.r.o.
Belopotockého 6
031 03 Liptovský Mikuláš
Žilinský Kraj

Popis

VBH je mnohostranná, aby aj naši zákazníci mali možnosť byť takí. Naša predajná paleta je orientovaná na dopyt a veľmi obsiahla. Kombinujeme optimálnym spôsobom vyskúšané a moderné služby na splnenie každej požiadavky zákazníka a overenej logistiky. Ponúkame balík výkonov, aby naši zákazníci na všetkých úrovniach boli optimálne podporovaní v ich každodennej práci. VBH hľadí dopredu, aby naši partneri mohli konať s prezieravosťou.
Tiež naši zákazníci musia už dnes myslieť na zajtrajšok. Preto môžu to isté očakávať od nás. My rozoznáme včas vývoj na trhu a aktívne ho spoluvytvárame. VBH je spoľahlivá, aby naši zákazníci mohli konať zodpovedajúcim spôsobom.
Naši spolupracovníci sú veľmi dobre vyškolení a skúsení. S našimi efektívnymi a overenými procesmi pracujeme optimálne z hľadiska nákladov a výkonu.


Popis spoločnosti
VBH Slovakia s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2003. Dlhoročné skúsenosti a veľa spokojných zákazníkov v celej Európe, sú pre nás nielen dobrou vizitkou, ale aj veľkým záväzkom. Tak ako v iných krajinách, aj na Slovensku sme značka expertov pre kovania na okná a dvere.
Vsádzame okrem iného aj na vysokú kvalitu poradenskej činnosti pracovníkov firmy VBH. Skúsenosti zo spolupráce s architektami a dodávateľmi prispievajú k úspešnej realizácii a obsadení objektových kovaní. Najskôr sú to len čísla: viac ako 3.000 spolupracovníkov vo viac ako 40 krajinách so 130 pobočkami.
Keďže ale naše záväzky voči značke VBH a pridanému výkonu na všetkých trhoch pretvárame do skutočnosti, sú to viac než iba čísla. Tieto čísla sú dôkazom pre našich spokojných zákazníkov, pre náš plynulý a zdravý rast, pre našu vedúcu pozíciu, pre náš úspech.
Kľúčové slová:
Stavebniny, Farby, Stavebná Chémia, Spojovací Materiál, Železiarsky Tovar, Zámky, Železiarsky Náradie, Závesy, Cylindrické Vložky, Vnútorné Parapety, Dverové Kovania, Vonkajšie Parapety, Okenné Kovania, Dlhý Materiál, Kľučky Dverové, Kľučky Okenné, Stavebné Elementy, Zasúvačky
Pridajte obrázky

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Vbh Slovakia, S.r.o.!

Viete Vbh Slovakia, S.r.o.? Potom podeľte svoj názor.