Svet Okien Sk S.r.o., Liptovský Mikuláš

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Popis

Web stránka Svet Okien Sk S.r.o. je

Spoločnosť SVET OKIEN s.r.o. disponuje vlastnými montážnymi skupinami, ktoré vykonajú zameranie a montáž plastových okien či dverí, dodávku parapiet a montáž doplnkového sortimentu - žalúzie, rolety, roletky, markízy, siete proti hmyzu a garážové brány. Ako jedna z mála výrobných firiem u nás sa zaoberá súčasne výrobou okien aj tieniacej techniky, preto môžeme pri odbere tieniacej techniky súčasne s oknami poskytovať veľmi zaujímavé zľavy alebo dokonca ponúkať v rámci časovo obmedzených akcií časť výrobkov zadarmo.


Popis spoločnosti
Spoločnosť SVET OKIEN s.r.o. bola založená vo februári 1999.Zo začiatku sa zaoberala výrobou a montážou tieniacej techniky a bytových doplnkov. A od júna 2003 sa venuje výrobe a montáži plastových okien a dverí z 6-komorového nemeckého okenného profilu GEALAN S 8000 IQ. V roku 2004 zaznamenáva firma v oblasti plastových okien prudký rozvoj, daný zvýšeným záujmom zákazníkov. Postupne je tvorená sieť vlastných obchodných miest v celej Českej republike.
Popis spoločnosti v angličtine
Společnost SVĚT OKEN s.r.o. byla založena v únoru 1999. Zpočátku se zabývala výrobou a montáží stínící techniky a bytových doplňků a od června 2003 se věnuje výrobě a montáži plastových oken a dveří z šesti komorového německého okenních profilů GEALAN S 8000 IQ.
V roce 2004 zaznamenává firma v oblasti plastových oken prudký rozvoj, daný zvýšenou poptávkou zákazníků. Postupně je tvořena síť vlastních obchodních míst v celé České republice Společnost SVĚT OKEN s.r.o.
disponuje vlastními montážními skupinami, které provedou zaměření a montáž jak plastových oken či dveří, tak dodávku parapetů a montáž doplňkového sortimentu - žaluzie, roletky, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu a garážová vrata.
Kľúčové slová:
Plastové Okná, Montáž Plastových Dverí
Produkty
Plastové Okná A Dvere, Hliníkové Okná A Dvere, Tieniaca Technika, Parapety, Drevené Dvere, Bytové Doplnky, Bezpečnostné Dvere, Laminátove Podlahy, Žalúzie, Rolety, Markízy, Siete Proti Hmyzu, Garážové Brány
Služby
Montáž Plastových Okien, Montáž Žaluzie, Montáž Markízy, Montáž Sieťok Proti Hmyzu, Montaż Rolety, Montáž Garážovej Brány
Značky
Gealan, Heroal, Deceuninck
Dostupné platobné metódy
 • Cash
  Cash

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Svet Okien Sk S.r.o.!

Viete Svet Okien Sk S.r.o.? Potom podeľte svoj názor.

svet-okien.sk filiálky v okolí

 1. Spanyola 23
  010 01  Žilina
 2. M. Mišíka 3
  971 01  Prievidza
 3. Mnešická 11
  915 01  Nové Mesto Nad Váhom
 4. Tehelná 1
  917 01  Trnava