Dobré Okno Krupina

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Popis

Web stránka Dobré Okno Krupina je

Naša spoločnosť Dobré Okno Zvolen s.r.o. a Dobré Okno Lučenec s.r.o. ponúka výrobky značkové, vyrobené s patričnou dôkladnosťou, prinášajúce konkrétny a značný prospech. Hlavným cieľom ponúkaných riešení pri predaji a montáži je spojenie požiadaviek, týkajúcich sa vysokej kvality, záruky bezpečnosti, úspory energie a komfortu obsluhy na dlhé roky.


Popis spoločnosti
Okrem klasických tvarov sú plastové a hliníkové okná a dvere vyrábané v ľubovoľných tvaroch (kruh, oblúk, lichobežník, trojuholník a iné) a farbách (jednostranne fóliované z vnútra alebo navonok, foliované .obojstranne na bielom, alebo hnedom podklade, v širokej palete fólií- imitácia dreva. Sme pripravený vždy využiť najnovšie riešenia v oblasti systémov PVC i ALU, kovania a izolačných skiel. Vychádzajúc naproti požiadavkám zákazníkov ponuku systematicky rozširujeme a hľadáme nové výrobné cesty, vďaka ktorým môžu byť využité nové moderné riešenia také ako: systém Brillant Alu-Top (systém PVC s hlinikovými lištami) systém dverí zdvižno-presuvných Brillant HS, systém okien a dverí do pasívnych domov Clima-Design, rolety Comfort do zástavby).
Kľúčové slová:
Stavebniny, Plastové Okná, Žalúzie, Rolety, Interiérové Dvere, Parapety, Hliníkové Okná, Plastové Dvere, Horizontálne Žalúzie, Vertikálne Žalúzie, Vonkajšie Rolety, Látkové Roletky

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Dobré Okno Krupina!

Viete Dobré Okno Krupina? Potom podeľte svoj názor.