Okay Slovakia Spol. S R.o. Komárno

Okay Slovakia Spol. S R.o. Komárno
Bratislavská Cesta 4579
945 23 Komárno
Nitriansky Kraj

Popis

Web stránka Okay Slovakia Spol. S R.o. Komárno je

Od nášho založenia v roku 1994 sme se stali najúspěšnejšou spoločnosťou na trhu elektra. Nájdete nás v 2 krajinách Európy (ČR, SR). Chceme byť čo najbližšie k našim zákazníkom, sledovať a počúvať ich potreby a priania.
Hľadáme preto priestory, kde môžeme uspokojiť ich nároky. V priebehu 18 rokov pôsobenia sa nám podarilo otvoriť viac ako 120 predajní a stále sa rozširujeme aj do ďalších miest.
Rast firmy OKAY potvrdzuje, že pohodlie a štandard služieb hrajú u zákazníkov stále väčšiu rolu. Získavanie nových priestorov patrí k našim prioritám, preto starostlivo vyhľadávame ponuky na trhu pre premiestnenie našich už existujúcich predajní alebo pre vybudovanie predajní nových!


Kľúčové slová:
Počítače, Fotoaparáty, Domáce Spotrebiče, Komunikačná Technika, Video Technika, Televízory, Mobilné Telefóny, Chladničky, Vysávače, Digitálne Fotoaparáty, Telekomunikačná Technika, Čierna Technika, Videotechnika, Predaj Fotoaparátov, Navigácie, Sušičky Prádla, Autorádia, Herne Konzoly, Kuchynské Roboty, Dvd Prehrávače, Elektrické Zubné Kefky, Notebooky, Monitory, Videokamery, Sporáky, Elektrospotrebiče, Audio Video, Lcd Monitory, Žehličky, Pračky, Televizory, Domáce Pekárne, Gps Kamery
Pridajte obrázky

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Okay Slovakia Spol. S R.o. Komárno!

Viete Okay Slovakia Spol. S R.o. Komárno? Potom podeľte svoj názor.

Facebook

okaysk.eu filiálky v okolí

 1. Bitúnkova 12
  940 75  Nové Zámky
 2. Galantská Cesta 5695/15
  929 01  Dunajská Streda
 3. Dolnočermánska 818/70
  949 11  Nitra
 4. B. Slánčikovej - Timravy 1
  949 01  Nitra
 5. Nitrianská 96/A
  920 01  Hlohovec