Tempo Kondela Košice

Tempo Kondela Košice
Moldavská 41/C
041 11 Košice
Košický Kraj

Popis

Web stránka Tempo Kondela Košice je

Rýchla expanzia spoločnosti s cieľom udržať všetky procesy v uvedených obchodných aktivitách pod kontrolou, boli jedným z hlavných dôvodov, prečo sa spoločnosť rozhodla zaviesť systém manažérstva kvality s cieľom certifikovať sa na ISO 9001 koncom roku 2007. Vnútorný poriadok spoločnosti, jasné ciele a prehľadné pracovné procesy vedú k úspešnému uspokojovaniu potrieb zákazníkov. Zavedenie systému manažérstva kvality, ako aj stále a nekompromisné dodržiavanie požiadaviek právnych predpisov, je dôležitým nástrojom pre dosahovanie stabilnej kvality nášho tovaru a služieb, udržiavanie okruhu stálych zákazníkov a získavanie nových zákazníkov. Trvale sa rozširujúci okruh zákazníkov, ktorý využíva služby našej spoločnosti je základom prosperity TEMPO KONDELA, s.r.o.


Popis spoločnosti
Prevádzkujeme 24 vlastných maloobchodných (kamenných) predajní pod značkou TEMPO-KONDELA NÁBYTOK, e-shop www.temponabytok.sk a okrem toho v rámci veľkoobchodu zásobujeme naším sortimentom 254 partnerských predajní nábytku v SR a ďalších 222 predajní nábytku v ČR. Týmto sa radíme medzi popredné spoločnosti na Slovenskom nábytkárskom trhu. Naša spoločnosť TEMPO KONDELA s.r.o.
vznikla v roku 2003 ako pokračovateľ obchodnej činnosti s nábytkom, ktorej sa dovtedy už od roku 1992 venovali súčastní majitelia pod obchodným menom Miloš Kondela TEMPO. Od tejto doby sa venujeme obchodnej činnosti v oblasti predaja nábytku a bytových doplnkov.
V súčasnosti u nás pracuje spolu 227 zamestnancov. Obchodná činnosť sa zameriava na maloobchodný a veľkoobchodný predaj nábytku a bytových doplnkov.
Kľúčové slová:
Bytový Nábytok, Kancelársky Nábytok, Stoličky, Sedacie Súpravy, Sedačky, Pohovky, Spálňový Nábytok, Detský Nábytok, Obývačka, Fototapety, Obývačky, Obrazy, Študentský Nábytok, Sektorový Nábytok, Spálňa, Jedálenský Nábytok, Predsieňový Nábytok
Pridajte obrázky

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Tempo Kondela Košice!

Viete Tempo Kondela Košice? Potom podeľte svoj názor.

tempo-kondela.sk filiálky v okolí

 1. Budovateľská 3596/34
  080 01  Prešov
 2. Duklianska 19
  052 01  Spišská Nová Ves
 3. Ul. Hviezdoslavova 346
  058 01  Poprad
 4. Ul. Cukrovarská 4987/B
  979 01  Rimavská Sobota
 5. Novohradská 2843
  984 01  Lučenec