Stavmat Expres S.r.o. Košice

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Otváracie Hodiny

Tieto hodiny môžu byť ovplyvnené kvôli obmedzeniam koronavírusu vydaným vládou.
štvrtokšt
7:00 – 16:00
piatokpi
7:00 – 16:00
sobotaso
7:00 – 11:30
nedeľaneZatvorené
pondelokpo
7:00 – 16:00
utorokut
7:00 – 16:00
stredast
7:00 – 16:00
Zatvorené.
Otvára v  13 h 38 min.
13 h 38 min

Popis

STAVMAT IN - stavebniny a stavebné centrá na Slovensku aj v Českej republike. Značka, s ktorou sa spája predaj stavebného materiálu, náradia, obkladov a dlažieb patrí do skupiny podnikov zastrešených charakteristickým znakom IN. IN je nie len znakom vyjadrujúcim aktuálnosť, je tiež symbolom investovania v najširšom slova zmysle a investovanie je našou prioritou už viac ako dvadsať rokov. STAVMAT pôsobí na slovenskom trhu so stavebným materiálom a svojich zákazníkov sa snaží osloviť štandardnými aj nadštandardnými ponukami a službami.


Popis spoločnosti
Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu so stavebným materiálom už 15 rokov. Sme hrdí, že patríme k firmám s najväčším obratom na Slovensku v oblasti predaja a distribúcie stavebných materiálov koncovým zákazníkom ako aj stavebným firmám a živnostníkom. Náš sortiment tvoria stavebné materiály nevyhnutné k výstavbe rodinných domov, polyfunkčných budov ako aj priemyselných objektov. Predaj stavebných materiálov realizujeme cez vlastnú maloobchodnú sieť stavebnín (v súčasnosti 31 predajných miest v SR) a formou veľkoobchodu, keď zásobujeme stavebným materiálom viacero stavebnín a realizačných firiem. Zmluvným partnerom poskytujeme zaujímavé množstevné zľavy, ktorých súčasťou je aj potrebný servis, najmä doprava materiálov na miesto podľa želania zákazníka.
Kľúčové slová:
Stavebniny, Stavebný Materiál, Omietky, Strešné Okná, Drevené Okná, Cement, Strešné Systémy, Betónové Výrobky, Vápno, Zámkové Dlažby, Miešanie Omietok, Obložkové Zárubne, Dvere Biele, Murovacie Tvárnice, Šalovacie Tvárnice, Stropné Vložky, Dvere Balkónové, Kovovýrobky, Lepiaca Stierka, Lepidlo na Obklad, Dvere S Vetracími Otvormi, Samonivelizačné Hmoty, Talianska Dlažba, Vencová Tehla, Cement Biely, Plotové Striešky, Rôzne Potery, Sklotextilné Sieťky

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Stavmat Expres S.r.o. Košice!

Viete Stavmat Expres S.r.o. Košice? Potom podeľte svoj názor.

Facebook

stavmat.sk filiálky v okolí

 1. Budovateľská 38
  080 01  Prešov
 2. Zeleninárska 2
  071 01  Michalovce
 3. Fidlikova 3
  066 01  Humenné
 4. Duklianska 13
  085 01  Bardejov
 5. Skladištná Ulica 5533
  984 01  Lučenec