GrandOptical Košice - Galéria

4 Recenzie

Otváracie Hodiny

štvrtokšt
10:00 – 21:00
piatokpi
10:00 – 21:00
sobotaso
10:00 – 21:00
nedeľane**
10:00 – 21:00
Deň boja za slobodu a demokraciu might affect these hours
pondelokpo
10:00 – 21:00
utorokut
10:00 – 21:00
stredast
10:00 – 21:00
Zatvorené.
Otvára v  9 h 48 min.
9 h 48 min

Ekonomické informácie

Názov spoločnosti
GRANDOPTICAL SLOVAKIA, s.r.o.

Popis

GrandOptical je súčasťou medzinárodnej siete GrandVision, ktorá v oblasti očnej optiky a starostlivosti o zrak patrí k najväčším prevádzkovateľom na svete a pôsobí v mnohých krajinách.

GrandOptical v súčasnosti prevádzkuje 8 prosperujúcich predajní očnej optiky na Slovensku. Vďaka najmodernejším technológiám, ktorými disponuje, môže svojim zákazníkom ponúknuť bezkonkurenčnú kvalitu v oblasti sortimentu, ale aj ponúkaných služieb a záruk.

Ponukáme predaj dioptrických a slnečných okuliarov, kontaktných šošoviek, starostlivosť o šošovky, meranie zraku, bezplatný servis.

Navštívte našu predajňu a využite služby zdarma, alebo si prezrite širokú ponuku sortimentu.


Kľúčové slová:
Kontaktné Šošovky, Očná Optika, Okuliare, Meranie Zraku, GrandOptical Košice, meranie zraku Košice, okuliare Košice, optometristi Košice, predaj okuliarov Košice, slnečné okuliare Košice, šošovky Košice
Produkty
Dioptrické okuliare, Okuliarové rámy, Okuliarové šošovky, Slnečné okuliare, Kontaktké šošovky, Roztoky na kontaktné šošovky
Služby
Profesionálne meranie zraku, Aplikácia kontaktných šošovek, Garancia a bezplatný servis
Kategórie
Optometria, Predajňa kontaktných šošoviek
Značky
5th Avenue, Activ, Enzzo, Fuzion, iWear, Twiins, Solaris, Emporio Armani, Gucci, Jaguar, Lacoste, Marc by Marc Jacobs, Michael Kors, Ray-Ban, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Polaroid
Dostupné platobné metódy
  • Cash
    Cash
  • Master Card
    Master Card
  • Visa
    Visa

Recenzie

, 2. augusta 2019

Veľmi dobrý zákaznícky servis, možem doporučiť

, 9. mája 2019

Zrak sa mi troška pokazil, keď som začala pracovať s počítačom. Využila som možnosti zmerania zraku zadarmo. Naštastie mám vašu optiku hneď po ruke a bez problémov a rýchlo som bola objednaná. Vyšetrenie bolo celkom rýchle, pani optometrička mi povedala kde je problém a aké dioptrie potrebujem. Čo mi vyhovovalo že na mieste som si aj rámiky vybrala a za pár dní som mala okuliare hotové.

, pred 1 rokom

Nakupujem tu už dáky ten ročik šošovky. Mala som zo začiatku problém kým som našla také čo by mi najviac vyhovovali. Tieto čo nosievam sú pohodlné a ani neviem že ich mám. Vyskúšala som aj denné a aj mesačné a super.

Dobrý zákaznícky servis

, pred 1 rokom

Ja som si u nich nechala merať zrak a optička bola veľmi zlatá, všetko mi vysvetlila a potom poradila ktoré okuliare by mi najviac vyhoveli. Takže dobrý zákaznícky servis.

Napíšte recenziu pre GrandOptical Košice - Galéria!

Viete GrandOptical Košice - Galéria? Potom podeľte svoj názor.

Facebook