Ego Slovakia S.r.o., Košice

aktualizované pred viac ako 2 rokmi

Otváracie Hodiny

Hodiny sa môžu líšiť
nedeľaneZatvorené
pondelokpo
8:00 – 16:30
utorokut
8:00 – 16:30
stredast
8:00 – 16:30
štvrtokšt
8:00 – 16:30
piatokpi
8:00 – 16:30
sobotasoZatvorené
Zatvorené.
Otvára v  22 h 25 min.
22 h 25 min

Popis

Web stránka Ego Slovakia S.r.o. je

Základy firmy siahajú až do roku 1991. Vtedy ako EGO obchodná firma, ktorej vlastníkom je Ing. Ján Séra, začala s maloobchodným a veľkoobchodným predajom.
Základným predajným artiklom boli medziokenné a interiérové žalúzie ponúkané v širokej škále farieb a vlastná výroba vonkajších plastových roliet. Neustále silnejúca konkurencia si v roku 1995 vyžiadala razantné zmeny týkajúce sa transformácie firmy z obchodnej na výrobno-obchodnú.
Z hľadiska organizácie činnosti sa ukázalo operatívnejšie oddeliť veľkoobchodnú činnosť od maloobchodnej. Preto v roku 1996 prešla výrobná a veľkoobchodná činnosť na spoločnosť EGO SLOVAKIA a obchodná firma EGO Košice sa i naďalej venovala maloobchodnému predaju.


Popis spoločnosti
roku 1998 bola spustená výroba vstavaných šatníkov, plastových okien a dverí. Naša spoločnosť zamestnáva 40 stálych zamestnancov a 20-25 sezónnych pracovníkov. Počas svojho dlhoročného pôsobenia na trhu si firma vybudovala celoslovenskú odberateľskú sieť a rozsiahle dodávateľsko-odberateľské vzťahy so spoločnosťami v celej Európe.
V roku 2007 plánujeme sťahovanie do vlastných administratívnych a výrobných priestorov. Rozsiahlosť nehnuteľnosti by mala firme umožniť ešte viac zefektívniť výrobu a ponúkané služby na jednom mieste.
Zároveň umožní aj iným obchodným partnerom, blízkych v odvetví, poskytnúť svoje služby pod jednou strechou. Cieľom našej spoločnosti je poskytnúť klientovi, či už veľkoobchodným predajcom alebo individuálnemu zákazníkovi, čo najširší sortiment výrobkov a služieb, čo najprofesionálnejší servis a zabezpečiť im tak celkovú spokojnosť.
Kľúčové slová:
Stavebné Hmoty, Rolety, Interiérové Dvere, Kuchyne, Bývanie Výroba, Textilné Roletky

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu pre Ego Slovakia S.r.o.!

Viete Ego Slovakia S.r.o.? Potom podeľte svoj názor.

Produkty a Služby

1
Horizontálne žalúzie Najrozšírenejším produktom našej výroby sú horizontálne hliníkové žalúzie, ktoré ponúkame v 33 farbách, v rôznych prevedeniach : medziokenné, interiérové a špeciálne typy žalúzii určené na eurookná a plastové okná zn. EURODESIGN a EUROEASY.

q
Textilné roletky EGO Slovakia s.r.o. Novinkou na trhu sú látkové roletky, ktoré poskytujú zákaznikovi ochranu pred pichľavými slnečnými ľúčmi a zároveň dokážu, podľa typu látky, navodiť atmosféru určitého prostredia (napr. orientštýl). Naša spoločnosť ponúka širokú škálu vzorov a farieb látok, ktorá sa priebežne aktualizuje v

1
Plast. zhrňovacie dvere Plastové zhrňovacie dvere nielen šetria priestor Vášho bytu, ale sú aj vhodným doplnkom každého interiéru. Vybrať si môžete z ponuky 9 farieb, s potlačou ( drevené imitácie ), alebo bez potlače. Je len na Vašej fantázii či si ich objednáte plné alebo presklenné a aj to, kde sa rozhodnete